جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۲۸ مرکز نیکوکاری در استان بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۸ مرکز نیکوکاری در استان بوشهر راه‌اندازی شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: ۲۸ مرکز نیکوکاری برای دریافت نذورات و کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم در عید سعید قربان راه‌اندازی شد.

۲۸ مرکز نیکوکاری در استان بوشهر راه‌اندازی شد

 

احمد لطفی با اشاره به در پیش عید بزرگ و فرخنده قربان اظهار داشت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته و به‌منظور احیای سنت‌های حسنه الهی کمیته امداد استان بوشهر آماده دریافت نذورات قربانی مردم متدین و نیکوکار استان است تا این کمک‌ها در همان روز میان نیازمندان و محرومان توزیع شود.
وی در ارتباط با چگونگی مشارکت مردم و خیران در روز عید سعید قربان، تصریح کرد: هموطنان خیر استان در روز عید سعید قربان می‌توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه‌ها و ادارات این نهاد در سطح استان تحویل دهند تا در اختیار نیازمندان قرار گیرد.
لطفی از راه‌اندازی  مراکز نیکوکاری برای دریافت نذورات مردمی در استان بوشهر خبرداد و افزود: 28 مرکز نیکوکاری برای دریافت نذورات و کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم در عید سعید قربان راه‌اندازی شد.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: کمیته امداد به منظور بهره‌مندی از فضای معنوی حاکم در این ایام، با برنامه‌ریزی و ایجاد هماهنگی با دفاتر خود در شهرستانها و 28 مرکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت نذورات و کمکهای نقدی و غیره نقدی مردم هم استانی است.
وی تصریح کرد: علاوه بر این مردم نوع دوست و نیکوکار استان می‌توانند برای واریز وجوهات نقدی خود از طریق شماره حساب(0105753975009) نزد بانک ملی اقدام به پرداخت کنند.
وی با بیان اینکه هر سال کمیته امداد در عید سعید قربان، گوشت قربانی را در بین خانواده‌های مورد حمایت توزیع می‌کند، اظهار کرد: این نهاد امسال نیز با همکاری امام جماعات، هیئت امنای مساجد و معتمدین محلات، نذورات هموطنان را جمع‌آوری و میان نیازمندان توزیع می‌کند.
لطفی با تاکید بر اجرای طرح اکرام ایتام تصریح کرد: پایگاه‌های نیکوکاری مستقر در روز عید قربان، اقدام به  جذب حامی برای فزرندان ایتام و نیازمند خانواده‌های معزز تحت حمایت امداد در قالب طرح های اکرام ، محسنین ، طاها انجام می‌کند.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه سال گذشته در عید قربان بیش از 3 میلیاردو 623 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیره نقدی جمع آوری شد، گفت: انتظار می‌رود امسال نیز با حضور پررنگ مردم خیر و نیکوکار استان این کمک‌ها افزایش بیشتری بیابد.