جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

۲۵ هزار نفر در استان بوشهر آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵ هزار نفر در استان بوشهر آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند

۲۵ هزار نفر در استان بوشهر آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند

۲۵ هزار نفر در استان بوشهر آموزش‌های مهارتی فرا می‌گیرند

عبدالرسول کازرونی صبح امروز در نشست توسعه آموزش‌های مهارتی در شهرستان دشتی با اشاره به ظرفیت‌های اشتغال‌زایی و تولیدی در این شهرستان اظهار داشت: شهرستان دشتی ظرفیت‌ها و قابلیت خاصی در حوزه آموزش‌های مهارتی در بخش روستایی دارد که با توجه به کادر مجرب مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای این شهرستان، با همکاری مسئولان شهرستان بر اساس نیاز باز کار و در راستای توسعه اشتغال‌زایی برای جوانان آموزش‌های مهارتی ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه تغییر و تحول در هر سازمانی در راستای بالا بردن بهره‌وری آن مجموعه انجام می‌گیرد، افزود: هدف مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر توسعه مهارت‌آموزی در همه نقاط استان بر اساس نیاز هر منطقه و بازار کار است،که انتخاب مدیران جوان و توانا در شهرستان‌های استان بوشهر نیز در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در این راستا صورت می‌گیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با اشاره به نقش آموزش‌های مهارتی در توسعه اشتغال پایدار در سطح استان بوشهر، تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه آموزش فنی و حرفه‌ای استان برای توانمند سازی نیروهای جوان فاقد مهارت و ارتقا مهارت شاغلان بخش‌های مختلف در راستای اشتغال‌زایی و پایدارسازی مشاغل بکار گرفته شده است.

کازرونی با بیان اینکه آموزش‌های مهارتی در شهرستان دشتی توسعه می‌یابد خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان دشتی آموزش‌های مهارتی در حوزه‌های مختلف در این شهرستان بر اساس نیاز هر منطقه توسعه می‌یابد.

وی از مهارت‌آموزی 25 هزار نفر در استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: با هدف رفع مشکل بیکاری در استان بوشهر، 25 هزار نفر آموزش های مهارتی را امسال در بخش دولتی در مراکز اموزش فنی و حرفه ای فرا می‌گیرند.