جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

۲۵ درصد کل اعتبارات عمرانی استان بوشهر به طرح‌های راهسازی اختصاص دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵ درصد کل اعتبارات عمرانی استان بوشهر به طرح‌های راهسازی اختصاص دارد

معاون استاندار بوشهر گفت: از اعتبارات فصل طرح‌های عمرانی استان بوشهر ۲۵ درصد این اعتبار به پروژه‌های راهسازی اختصاص یافت.

۲۵ درصد کل اعتبارات عمرانی استان بوشهر به طرح‌های راهسازی اختصاص دارد

 

سید محمدحسن باستی در نشست بررسی روند اجرای پروژه بزرگراه دالکی به کنارتخته، با بیان اینکه این محور از پرترددترین محورهای استان بوشهر است، اظهار داشت: محور دالکی به کنارتخته که به شیراز و استان‌های مرکزی و شمالی متصل می‌شود از پرترددترین محورهای استان بوشهر است که ضرورت دارد طرح بزرگراهی آن هر چه سریعتر تکمیل شود.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه روند اجرایی پروژه بزرگراهی دالکی به کنارتخته راضی‌کننده نیست، تاکید کرد: باید مجری و پیمانکار این پروژه در تسریع آن بیشتر تلاش کند تا بخشی از این پروژه امسال تکمیل شود.
باستی با بیان اینکه محور دالکی به کنارتخته دارای 18 کیلومتر است گفت: با توجه به اینکه طرح بزرگراه دالکی به کنار تخته بین دو استان بوشهر و فارس قرار داشته بخشی به طول 18  کیلومتر آن در استان بوشهر قرار دارد.
وی با بیان اینکه طرح‌های بزرگراهی در استان بوشهر در اولویت قرار دارد، افزود: به لحاظ اهمیت پروژه راهسازی در این استان، اکنون پروژه‌های بزرگراهی در تمامی نقاط استان بوشهر در حال اجرا و یا تکمیل است.
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه سال گذشته بیش از 40 میلیارد تومان از اعتبارات استانی بوشهر به اجرای طرح‌های راهسازی تخصیص یافت، تصریح کرد: از اعتبارات فصل طرح‌های عمرانی استان بوشهر 25 درصد این اعتبار به پروژه‌های راهسازی اختصاص یافته است.
باستی با تاکید بر پرداخت اعتبارات لازم برای تسریع در بزرگراه دالکی به کنار تخته از محل ماده 180 گفت: تلاش می‌شود اعتبارات لازم برای تسریع در اجرای بزرگراه دالکی به کنارتخته از محل‌ها و ردیف‌های مختلف پرداخت شود.