سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

۲۵ درصد دانش‌آموزان راه یافته به المپیاد نانو بوشهری هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵ درصد دانش‌آموزان راه یافته به المپیاد نانو بوشهری هستند

۲۵ درصد دانش‌آموزان راه یافته به المپیاد نانو بوشهری هستند

۲۵ درصد دانش‌آموزان راه یافته به المپیاد نانو بوشهری هستند

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از ۳۲ نفر دانش‌آموزان راه یافته به مرحله کشوری هفتمین دوره المپیاد نانو ۲۵ درصد آنها به تعداد ۸ دانش‌آموز از استان بوشهر است.
 ناصر کرمی با بیان اینکه دانش‌آموزان استان بوشهر سال گذشته دو مدال برنز در المپیاد نانو کسب کردند اظهار داشت: دانش‌آموزان استان بوشهر از دور سوم در المپیادهای نانو شرکت داشتند که سال گذشته دو مدال برنز کسب شد.
وی، تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان از برنامه‌های مهم امسال برای دانش‌آموزان شرکت کننده در المپیاد نانو دانست و گفت: امسال بر روی کیفیت کار دانش‌آموزان سرمایه‌گذاری بیشتری شد که تعداد شرکت کنندگان در المپیاد نانو افزایش یافت.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه دانش‌آموزان استان بوشهر در هفتمین دوره المپیاد نانو به موفقیت‌های مهمی دست یافتند گفت: از 32 نفر دانش‌آموزان راه یافته به هفتمین المپیاد نانو 25 درصد آنها به تعداد 8 دانش‌آموز از استان بوشهر است.
کرمی با بیان اینکه دانش‌آموزان شرکت کننده در المپیاد نانو در مقطع دوم و سوم متوسطه هستند افزود: در هفتمین المپیاد نانو کشور 30 هزار نفراز دانش آموزان شرکت کردند که از این تعداد 32 نفر به مرحله نهایی راه یافته‌اند.
وی با بیان اینکه استان بوشهر رتبه نخست در راه یابی به المپیاد نانو کسب کرد گفت: استان بوشهر از نظر تعداد دانش آموزان برگزیده در هفتمین المپیاد نانو در کشور رتبه نخست و استانهای خراسان رضوی و تهران دوم و سوم شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری المپیاد مرحله کشوری در شهریور ماه خبرداد و خاطر نشان کرد: دانش آموزان برگزیده شهریورماه امسال برای کسب مدال طلا، نقره و برنز باهم رقابت می‌کنند.