سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

۲۵ بازیکن بوشهری به تیم ملی معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵ بازیکن بوشهری به تیم ملی معرفی شدند

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: استان بوشهر در حوزه ورزش فوتبال دارای استعدادهای درخشانی است بگونه‌ای که تاکنون ۲۵ بازیکن بوشهری به تیم ملی معرفی شده است.

۲۵ بازیکن بوشهری به تیم ملی معرفی شدند

 

 محمد نجفی در نشست با مسئولان صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به نقش مهم رسانه ملی در تشویق و ترغیب ورزشکاران مستعد اظهار داشت: معرفی بازیکنان و تیم‌های فوتبال استان بوشهر از طریق رسانه ملی سبب تشویق این ورزشکاران و ترغیب آنها برای حضور موثر در رقابت‌ها می‌شود.
وی با قدردانی از همکاری مهم و موثر صدا و سیما با هیئت فوتبال استان بوشهر افزود: بدون شک برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ورزش می‌تواند موثر واقع شود که رسانه‌ها در این عرصه نقش مهم و موثری دارند.
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهربا بیان اینکه فوتبال یک پدیده اجتماعی است گفت: برای جلوگیری از ناهنجاری‌های اجتماعی تبلیغ ورزش در بین جوانان و نوجوانان بسیار موثر است.
نجفی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های زیادی در حوزه ورزش فوتبال در استان وجود دارد افزود: جایگاه فوتبال در استان بسیار رفیع و بلند است که در این راستا تیم‌های ورزشی نیاز به حمایت  دارند.
وی با اشاره به اینکه سه تیم فوتبال استان بوشهر در لیگ‌های دسته اول و دوم قرار دارند بیان کرد: تیم‌های ایران‌جوان بوشهر و تیم پارس جنوبی جم در لیگ دسته اول و تیم شاهین نیز در لیگ دسته دوم بازی می‌کند.
رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر گفت: استان بوشهر در حوزه ورزش فوتبال دارای استعدادهای درخشانی است بگونه‌ای که تاکنون 25 بازیکن بوشهری به تیم ملی معرفی شده است.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر هم با اشاره به تعامل و همکاری اداره کل ورزش و جوانان  با حوزه رسانه افزود: اهمیت فوتبال در بین رشته‌های ورزشی جذابیت خاصی دارد که برنامه ریزی برای افزایش محبوبیت در بین افراد ورزشکار و تماشاگران، تعامل بیشتر با برنامه‌های صدا و سیما در عرصه فوتبال انجام شده است.
سید حسین ناظر با تاکید بر ایجاد تجهیزات لازم در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برای پخش مسابقات فوتبال گفت: یک جایگاه مناسب برای استقرار دوربین فیلمبرداری در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برای پخش برنامه‌های ورزشی مورد توجه قرار بگیرد.