سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲ مهر ۱۴۰۰

۲۵۹ معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می‌شوند‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵۹ معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می‌شوند‌

معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش ‌بوشهر گفت: با برگزاری آزمون‌های مختلف تخصصی، علمی و مصاحبه و تایید گزینش تا پایان امسال ۲۵۹ معلم و آموزگار در آموزش و پرورش استان ‌استخدام می‌شود.

۲۵۹ معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می‌شوند‌

 

عبدالناصر غلامی در جمع خبرنگاران در بوشهر  با بیان اینکه استان بوشهر دارای یک‌هزار نیروی حق‌التدریسی است، اظهار داشت: در این استان نزدیک به 30 هزار ساعت در هفته آموزش  توسط  یک‌هزار نفر از حق‌التدریسان ارائه می‌شود.
وی افزود: 700 تن از حق‌التدریسان استان بوشهر به صورت آزاد و 300 تن دیگر نیز از میان افراد فرهنگی است.
معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به آغاز مراحل بعدی پذیرش استخدامی همزمان با سراسر کشور افزود: در این مرحله پذیرفته‌شدگان آزمون کتبی با ارائه مدارک، احراز هویت می‌شوند و در صورت تایید به مرحله مصاحبه معرفی می‌شوند.
غلامی با بیان اینکه بررسی احراز و مطابقت مدارک داوطلبان با دقت بالایی صورت می‌گیرد، بیان کرد: چنانچه در اطلاعات ثبت شده با مدارک داوطلب مغایرتی باشد ادامه فرایند استخدام داوطلب منتفی می‌شود.
وی با بیان اینکه 259 نفر ‌در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می‌شوند، گفت: با برگزاری آزمون‌های مختلف تخصصی، علمی و مصاحبه و تایید گزینش تا پایان امسال 259 معلم و آموزگار در آموزش و پرورش استان بوشهر استخدام می‌شود.
معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آموزش و پرورش استان بوشهر نسبت به میانگین کشوری از نظری نیروی انسانی دارای وضعیت مطلوبی است.
 


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ