جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

۲۵۰۰ کلاس درس استان بوشهر برای اسکان گردشگران نوروزی تجهیز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۵۰۰ کلاس درس استان بوشهر برای اسکان گردشگران نوروزی تجهیز می‌شود

رئیس کمیته اسکان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: برای اسکان مسافران و گردشگران نوروزی ۲ هزار و ۵۰۰ کلاس درس استان بوشهر تجهیز می‌شود.

۲۵۰۰ کلاس درس استان بوشهر برای اسکان گردشگران نوروزی تجهیز می‌شود

 

 
 
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمد حسن بردبار بعدازظهر امروز در نشست بررسی وضعیت کلاس‌های درس استان بوشهر برای اسکان گردشگران با بیان اینکه ظرفیت گردشگری استان بوشهر جذابیت‌های فراوانی در این عرصه دارد اظهار داشت: این استان با داشتن جاذبه‌های طبیعی و گردشگری  و  وجود آب و هوای مطلوب و با طراوت زمینه مسافرت گردشگران در ایام نوروز به این استان را فراهم می‌کند.
 
وی، با بیان اینکه استان بوشهر  برای میزبانی مناسب از گردشگران نوروزی امکانات ویژه‌ای فراهم می‌کند خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش استان بوشهر با تمام ظرفیت در ارائه خدمات به گردشگران بر اساس مصوبات ستاد اجرایی خدمات سفر برنامه‌ریزی می‌کند.
 
رئیس کمیته اسکان آموزش و پرورش استان بوشهر از ایجاد پایگاه اسکان گردشگران در کلاس‌های درس خبرداد و افزود: در نوروز گذشته  2 هزار و 366کلاس در قالب 398 مدرسه در استان بوشهر برای اسکان گردشگران تجهیز شد.
 
بردبار با بیان اینکه  برای ارائه خدمات به مسافران در ایام تعطیلات نوروز کلاس‌های درس برای اسکان افزایش می‌یابد گفت: برای اسکان مسافران و گردشگران نوروزی بیش از  2 هزار و 500 کلاس درس استان بوشهر تجهیز می‌شود.
 
وی با تاکید بر تصویب اعتبارات لازم برای ارائه خدمات با کیفیت به گردشگران تصریح کرد: اعتبارات این بخش در نوروز گذشته 5 میلیارد ریال بود که نسبت به سال ماقبل آن که 3 میلیارد ریال بود افزایش 1.7 برابری داشت.
 
رئیس کمیته اسکان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در نوروز پیش رو تلاش می‌شود کلاس‌هایی که دارای تجهیزات هوشمند آموزشی هستند برای اسکان گردشگران استفاده شود.