جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

۲۴۰ میلیارد تومان برای نوسازی بنگاههای تولیدی استان بوشهر احتصاص یافت - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

۲۴۰ میلیارد تومان برای نوسازی بنگاههای تولیدی استان بوشهر احتصاص یافت

۲۴۰ میلیارد تومان برای نوسازی بنگاههای تولیدی استان بوشهر احتصاص یافت


۲۴۰ میلیارد تومان برای نوسازی بنگاههای تولیدی استان بوشهر احتصاص یافت

سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی استان بوشهر با اشاره به افزایش تولید بنگاه‌های اقتصادی استان بوشهر و رفع نیازهای آنان اظهار داشت: درسال اقتصاد مقاومتی ،  تولید و اشتغال و با حمایت‌های صورت گرفته دستگاههای اجرایی مرتبط  تلاش خود را بصورت مستمر  بکار گرفته می‌شود  تا رونق تولید شتاب بیشتری پیدا کند.

وی با اشاره به فعال شدن بخش تسهیلات سامانه بهین یاب  برای حل مشکلات واحدهای تولیدی خاطر نشان کرد:با توجه به فعال شدن بخش تسهیلات رونق تولید  در سامانه  بهین یاب، واحد‌های تولیدی می‌توانند پس از نام نویسی از خدمات تسهیلات اعتباری برای رونق تولید بهره‌مند شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، از اختصاص 240 میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی بنگاههای تولیدی استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با  اضافه شدن طرح بازسازی و نوسازی صنایع در سامانه بهین یاب 240 میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی استان بوشهر اختصاص یافت.

حسینی محمدی با اشاره به اینکه 120 واحد تولیدی صنعتی استان بوشهر بازسازی می‌شود گفت : بنا به پیشنهاد وزارت صنعت،معدن و تجارت و  تصویب ستاد اقتصاد مقاومتی تسهیلات حمایتی یاد شده برای  نوسازی و بازسازی 120 بنگاه تولیدی استان بوشهر در نظر گرفته شده است.

وی به فرایند ثبت نام در سامانه بهین یاب پرداخت و افزود: فرآیند تسهیلات بازسازی و نوسازی از 19 تیر امسال در سامانه بهین یاب راه اندازی و آماده ثبت نام متقاضیان این بخش  است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر تسریع در ثبت نام در سامانه بهین یاب برای بهره‌مندی از تسهیلات یاد شده خاطر نشان کرد: واحدهایی که مشمول دریافت این تسهیلات  هستند می‌توانند با ورود به سامانه بهین یاب ، بخش تامین مالی ، اطلاعات خود را تکمیل و ارسال کنند تا در بخش مراحل تایید فرایند نیز در سامانه هماهنگ مورد بررسی و اقدام لازم قرار گیرد.

حسینی محمدی تاکید کرد: این فرصت ایجاد شده برای بنگاه‌های تولیدی می‌تواند یک مزیت درافزایش تولیدات داخلی و رشد صادرات به همراه داشته باشد.