سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

۲۴۰۰ ‌هکتار از اراضی نخستان سعدآباد زیرپوشش طرح آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۴۰۰ ‌هکتار از اراضی نخستان سعدآباد زیرپوشش طرح آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد

فرماندار دشتستان گفت: به زودی ۲ هزار و ۴۰۰ هکتاراز اراضی نخستان سعدآباد زیرپوشش طرح آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد.

۲۴۰۰ ‌هکتار از اراضی نخستان سعدآباد زیرپوشش طرح آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد

 

رسلان زارع در نشست با باغداران بخش ارم با بیان اینکه کشاورزی محور توسعه این شهرستان است اظهار داشت: برای رونق فعالیت‌های کشاورزی در دشتستان طرح‌های مهمی  تدوین و در حال اجراست که نقش مهمی منطقه دارد.
وی با بیان اینکه رویکرد دولت تدبیر و امید تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است خاطر نشان کرد: با تلاش‌های انجام شده در دو سال گذشته تعداد زیادی از پروژه‌های نیمه تمام در این شهرستان تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
فرماندار دشتستان با بیان اینکه هم اکنون 400 طرح نیمه تمام دردشتستان وجود دارد خاطر نشان کرد: امسال برای پروژه‌های با پیشرفت 50 و 60 درصد از میان آنها تامین اعتبار می‌شود.
زارع با بیان اینکه در سال گذشته کارهای اساسی و ارزشمندی در حوزه کشاورزی شهرستان صورت گرفته است گفت: برای نخستین بار طرح آبیاری تحت فشار در منطقه آب پخش دشتستان اجرایی شد که این طرح دارای پیشرفت خوبی است.
وی با بیان اینکه به زودی 2 هزار و 400 هکتاراز اراضی نخستان سعدآباد زیرپوشش طرح آبیاری تحت فشار قرار می‌گیرد، تصریح کرد: با اجرای طرح‌های آبیاری تحت فشار ضمن جبران کاهش مشکلات حوزه آب بخش کشاورزی  وضعیت کشاورزان بهبود می‌یابد.