جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

۲۳ تن برنج قاچاق در عسلویه کشف شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۳ تن برنج قاچاق در عسلویه کشف شد

رئیس پلیس شهرستان عسلویه گفت: در راستای تشدید مبارزه با قاچاق کالا در یک عملیات پلیسی با توقیف یک کامیون ۲۳ تن برنج قاچاق فاقد پروانه گمرکی در عسلویه کشف شد.

۲۳ تن برنج قاچاق در عسلویه کشف شد

 

سرهنگ سهام صالحی  در جمع خبرنگاران در عسلویه با اشاره به اینکه تیم‌های تخصصی مبارزه با قاچاق کالا در عسلویه تشکیل شده اظهار داشت: با تشکیل این تیم‌ها دریا و خشکی برای قاچاقچیان ناامن شده بگونه‌ای که شبانه‌روزی این تیم‌ها فعالیت می‌کنند.
وی از کشف 23 تن برنج قاچاق در عسلویه خبرداد و تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان عسلویه در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حین کنترل محورهای خروجی این شهرستان ،یک دستگاه کامیون حامل 23 تن برنج قاچاق را توقیف کردند.
رئیس پلیس شهرستان عسلویه با بیان اینکه در بازرسی از خودروی توقیفی تعداد 575 کیسه 40 کیلویی برنج خارجی کشف شدعنوان کرد: ارزش کالای کشف شده برابر اعلام کارشناسان 900 میلیون ریال است.
صالحی با بیان اینکه مبارزه با کالای قاچاق در اولویت برنامه‌های پلیس قرار دارد گفت: برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق کالا،با بهره گیری از تمامی امکانات، بعنوان یک اولویت در دستور کار پلیس قرار داده است.
وی، تاکید کرد: بهبود و سرعت بخشی به فرایندهای مبارزه با قاچاق می‌تواند وضعیت اقتصادی و اشتغال جامعه بهبود ببخشد که در این راستا مشارکت مردم  ستودنی است.
رئیس پلیس شهرستان عسلویه با اشاره به اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس در حوزه جابجایی کالا از طریق دریا و خشکی تاکید کرد: کالاهایی که پروانه ترخیص گمرکی نداشته باشند قاچاق محسوب می‌شود و بدون هیچ اغماضی با قاچاقچیان برخورد قاطع ‌می‌شود.