سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

۲۳۰ میلیارد ریال در راه‌اندازی ایستگاه برق بردخون سرمایه‌گذاری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۳۰ میلیارد ریال در راه‌اندازی ایستگاه برق بردخون سرمایه‌گذاری شد

۲۳۰ میلیارد ریال در راه‌اندازی ایستگاه برق بردخون سرمایه‌گذاری شد

۲۳۰ میلیارد ریال در راه‌اندازی ایستگاه برق بردخون سرمایه‌گذاری شد

 

فرماندار شهرستان دیر گفت: با راه‌اندازی ایستگاه و پست برق ۱۳۲ کیلوولت بردخون در شهرستان دیر با سرمایه‌گذاری ۲۳۰ میلیارد ریال ضمن افت ولتاژ، واگذاری انشعاب برق به‌روز ‌شده است.
 حمزه اعتماد  در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره برق شهرستان دیر با بیان اینکه فلسفه تعیین مدیر در نظام اسلامی خدمات رسانی به مردم و رضایت‌مندی آنان است اظهار داشت: در نظام اسلامی مسئولیت امانت الهی است که مسئول باید از این فرصت برای ارائه خدمات مطلوب به مردم استفاده کند.
وی با اشاره به اینکه  بر اساس طرح‌های تدوین شده شهرستان دیر رو به رشد است تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده طرح‌های مهمی در حوزه صنعتی، اقتصادی، عمرانی، درمانی و شیلاتی در شهرستان دیر تدوین شده که اجرایی شدن این طرح‌ها نیاز به برق‌رسانی  دارد.
فرماندار دیر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های توزیع و تولید برق در شهرستان دیر از راه‌اندازی پست برق بردخون خبرداد و افزود: با راه‌اندازی ایستگاه و پست برق 132 کیلو ولت بردخون در شهرستان دیر با سرمایه‌گذاری 230 میلیارد ریال ضمن افت ولتاژ واگذاری انشعاب برق به‌روز کرده است.
اعتماد با اشاره به راه‌اندازی ایستگاه برق آبدان تصریح کرد: ایستگاه برق فوق آبدان با اعتبار 35 میلیارد ریال اعتبار به حل مشکل قطعی برق و کاهش افت ولتاژ شهرستان دیر کمک بسیاری کرده است که جای قدردانی دارد.
وی با بیان اینکه آسایش و آرامش مردم در نقاط جنوبی به خدمات برق وابسته است افزود: با توجه به اینکه بخشی از آسایش مردم جنوب وابسته به نیروی برق است باید برنامه‌ریزی‌های مدون برای بهره‌مندی مردم شهرستان دیر از برق انجام شود.
فرماندار دیر با تاکیدبر کاهش تلافات برق در این شهرستان گفت: تلاش برای کاهش تلفات در صنعت برق یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در سیاست اقتصاد مقاومتی است که این مهم در شهرستان دیر باید مورد توجه قرار بگیرد.
در این آیین علیرضا بحرینی به عنوان رئیس جدید برق شهرستان معرفی و از خدمات عبدالرسول بوستانی قدردانی شد.