جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

۲۳۰۰ دانشجوی بسیجی استان بوشهر به اردوهای جهادی اعزام شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۳۰۰ دانشجوی بسیجی استان بوشهر به اردوهای جهادی اعزام شدند

مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: بسیجیان دانشجویی استان بوشهر نقش مهمی در رسیدگی به نقاط کم‌برخودار این استان داشته‌اند بگونه‌ای که در تابستان گذشته ۲هزار ۳۴۱ دانشجو به مناطق محروم استان بوشهر اعزام شدند.

۲۳۰۰ دانشجوی بسیجی استان بوشهر به اردوهای جهادی اعزام شدند

 

رضا آب‌شیرینی  در نشست با مسئولان دانشگاه‌های استان بوشهر رئیس بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه اردوهای جهادی از برنامه‌های بسیج دانشجویی در استان بوشهر است اظهار داشت: اردوی جهادی فرصتی برای حضور جوانان دانشجو در مناطق کم‌برخوردار است تا مشکلات مناطق محروم و کم برخوردار برطرف کنند.
وی با اشاره به اعزام دانشجویان بسیجی در سه بازه زمانی بهار، تابستان و زمستان به اردوهای جهادی گفت: در نوروز امسال 5 گروه جهادی از استان بوشهر برای رسیدگی به مناطق کم‌برخوردار اعزام شدند که نقش مهمی در برطرف کردن مشکلات این نقاط داشتند.
مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر با اشاره به اعزام 26 گروه دانشجویی به اردوهای جهادی در تابستان امسال گفت: در مجموع این دانشجویان در رسیدگی به مشکلات 52 روستا اقدام کردند و 48 هزار خانوار روستایی و محروم استان بوشهر از خدمات آنها بهره‌مند شدند.
آب شیرینی با بیان اینکه در تابستان گذشته 2 هزار و 341 دانشجو به اردوهای جهادی استان بوشهر اعزام شدند خاطر نشان کرد: این دانشجویان  در مجموع حدود 5 هزار مترمربع کار عمرانی در نقاط محروم شامل مرمت، دیوار کشی و دیگر خدمات عمرانی داشته‌اند.
وی با اشاره به اعزام بسیج جامعه پزشکی به نقاط مختلف استان بوشهر بیان کرد: در اعزام 77 پزشک به نقاط محروم و روستایی 4 هزار و90 نفر ویزیت عمومی و 960 نفر هم ویزیت تخصصی شدند...