جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۲۰۸ طرح گازرسانی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۸ طرح گازرسانی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: برای طرح‌های گازرسانی در ۲۰۸ روستای استان بوشهر ۵۱۶ کیلومتر شبکه گازرسانی در نیمه نخست امسال اجرا شد.

۲۰۸ طرح گازرسانی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود

 

غلامعباس حسینی در نشست بررسی روند اجرایی طرح‌های گازرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر با بیان اینکه اکنون افزون بر 93 درصد جمعیت شهری استان بوشهر از شبکه گازرسانی بهره‌مند هستند، اظهار داشت:  93 درصد جمعیت شهری و 70 درصد جمعیت روستایی استان بوشهر دارای شبکه گاز هستند که برای اجرای طرح‌ها تاکنون بیش از 4 هزار و 760  کیلومتر شبکه‌گذاری گاز  انجام شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به اینکه 41 هزار خانوار روستایی در استان بوشهر از نعمت شبکه گاز رسانی بهره‌مند هستند، خاطرنشان کرد: 200 روستای استان بوشهر تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند و این در حالی است که 208 طرح گازرسانی در روستاهای استان بوشهر در حال اجرا است.
حسینی از اجرای 2 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در روستاها خبرداد و افزود: برای طرح‌های گازرسانی در 208 روستای استان بوشهر 516کیلومتر شبکه گازرسانی در نیمه نخست امسال اجرا شد.
وی با اشاره به نصب بیش از 41 هزار انشعاب گاز در روستاهای استان بوشهر  گفت: با تکمیل طرح‌های گازرسانی در شهرها و روستاهای استان بوشهر امسال 22 هزار انشعاب گاز نصب می‌شود.
وی با بیان اینکه برای اجرای طرح‌های گازرسانی در استان بوشهر 900 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است، بیان کرد: با تکمیل طرح‌های گازرسانی در استان بوشهر ضریب نفوذ گاز در روستاها  به 90 درصد  تعداد روستاهای گازدار  به 400 روستا می‌رسد.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون 33 شهر و 249 روستای استان بوشهر  تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: برای توسعه طرح‌های گازرسانی و بهره‌مند شدن همه شهرها و روستاهای استان بوشهر از گاز طبیعی در نیمه نخست امسال افزون بر 22 کیلومتر خط انتقال و 590 کیلومتر شبکه گازرسانی اجرا شده است.