سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۴ مهر ۱۴۰۰

۲۰۴ هزار دانش‌آموز استان بوشهر سال تحصیلی را آغاز کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۴ هزار دانش‌آموز استان بوشهر سال تحصیلی را آغاز کردند

همزمان با بازگشایی مدارس با نواخته شدن زنگ مهر در ۲۱۵۰ مدرسه استان بوشهر ۲۰۴ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

۲۰۴ هزار دانش‌آموز استان بوشهر سال تحصیلی را آغاز کردند

 

 همزمان با بازگشایی مدارس زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی صبح امروز در 2 هزار و 150 مدرسه استان بوشهر نواخته شد.
مراسم بازگشایی مدارس استان بوشهر به صورت نمادین در هنرستان رازی بوشهر برگزار شد.
مدیرکل آموزش و پرورش  استان بوشهر در آیین بازگشایی مدارس استان بوشهر  با تبریک سال تحصیلی جدید اظهار داشت: سال تحصیلی در استان بوشهر با حضور 204 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی  با نواخته شدن زنگ مهر آغاز شد.
ناصر کرمی با بیان اینکه از مجموع کل تعداد دانش آموزان ثبت نامی 22 هزار و 500 دانش آموز کلاس اولی هستند تصریح کرد: این دانش‌آموزان از 31 شهریور در کلاسهای درس حاضر شدند.
وی دانش‌آموزان پایه ابتدایی مدارس استان بوشهر را  115 هزار و 500 دانش‌آموز  دانست و خاطرنشان کرد: دانش آموزان مقطع ابتدایی با 115 هزار و 500 دانش‌آموز بیشترین تعداد دانش آموز را در بین مقاطع مختلف تحصیلی دارد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: تعداد دانش‌آموزان متوسطه اول 43 هزار و 900  نفر و  متوسطه دوم  31 هزار دانش آموز  است که در مجموع دانش‌آموزان استان بوشهر در 2 هزار و 150 مدرسه تحصیل می‌کنند.
کرمی با اشاره به مشارکت 13 هزار و 650 آموزگار در تعلیم و تربیت دانش‌آموزان استان بوشهر خاطر نشان کرد: 120 کلاس درس جدید در بازگشایی مدارس  به فضاهای آموزشی استان بوشهر افزوده شد.
در این آیین با حضور نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی زنگ مهر در دبیرستان رازی بوشهر نواخته شد و دانش‌آموزان راهی کلاس‌های درس شدند.