سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

۲۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در بوشهر ساماندهی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در بوشهر ساماندهی شد

۲۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در بوشهر ساماندهی شد

۲۰۰ گروه طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در بوشهر ساماندهی شد

سرهنگ دوم پاسدار عبدالرضا دشتی صبح امروز  در گردهمایی امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بوشهر با اشاره به حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی(ره)، و با تاکید بر خنثی شدن نقشه‌های شوم دشمنان  اظهار داشت: در حادثه تروریستی تهران نیروهای امنیتی و نظامی به موقع وارد صحنه شدند و توانستند نقشه‌های شوم دشمن را خنثی کنند.

وی با بیان اینکه پرتاب موشک سپاه ضربات مهلک و کوبنده‌ای به تروریست‌ها وارد کرد افزود: جمهوری اسلامی ایران  با پرتاب موشک، منطقه داعش نشین و قرارگاه اصلی داعش در سوریه  مورد هدف قرار داد و بار دیگر غیرت و غرور و عظمت ملت ایران در جهان به نمایش گذاشت.

دشتی به نقش مهم ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر درجامعه اظهار کرد:  اجرای این فریضه الهی رسالت و وظیفه همه مسلمانان است که تحقق این مهم جامعه را از بسیاری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌ها نجات می‌دهد.

فرمانده سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر با اشاره به فعالیت طلایه‌داران در ترویج فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر خاطر نشان کرد: تاکنون 200 گروه طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان بوشهر ساماندهی و برنامه‌هایی برای فعالیت آنها در جامعه برنامه ریزی شده است.

وی با تاکید بر حرکت انقلابی در ترویج فرهنگ و فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد:  باید با همکاری و کمک همه کسانی که متولی هستند اقدام انقلابی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر ایجاد شود تا شاهد حرکت بزرگی در جامعه باشیم و اثر آن را فقط با حرکت انقلابی محقق می‌شود.

سرهنگ دشتی با اشاره به اینکه آتش به اختیار در راستای  رسیدگی به مشکلات فرهنگی است افزود:  باید در مسائل فرهنگی که مسئولان متوجه موضوع نیستند یا اینکه بی توجه هستند با بصیرت و به موقع عمل شود.