جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تخصیص یافت

۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تخصیص یافت

۲۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی استان بوشهر تخصیص یافت

مجتبی محمودی ظهر امروز درهمایش طلایه‌داران سازندگی استان بوشهر با تبریک هفته بسیج، نقش مهم بسیج سازندگی  در رفع محرومیت و  اجرای طرح‌های عمرانی در مناطق روستایی و کم‌برخوردار را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: خدمات رسانی، محرومیت‌زدایی، اردوهای جهادی و اقتصاد مقاومتی از ماموریت‌های بسیج سازندگی است که هر سال این نوع فعالیت‌ها در استان بوشهر با حضور بسیجیان با تخصص‌های مختلف اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه خدمات رسانی به محرومان بر اساس ظرفیت‌ها و تخصص‌های بسیج در اقشار مختلف اجرا می‌شود خاطر نشان کرد: این خدمات در روستاها و مناطق کم‌برخوردار استان بوشهر و محروم اجرا می‌شود که نقش مهمی در رضایت‌مندی ساکنان این مناطق دارد.

جانشین بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه طرح‌های محرومیت‌زدایی بر اساس نیاز سنجی اجرا می‌شود تصریح کرد: طرح‌ها که در بخش‌های مختلف فرهنگی، عمرانی، اجتماعی، درمانی و دیگر عرصه‌ها اجرا می‌شود بر اساس نیاز سنجی مورد توجه قرار می‌گیرد.

محمودی با تاکید بر نقش مهم این طرح‌ها در رفع چالش‌ها و مشکلات مردم محروم تصریح کرد: بسیج سازندگی به عنوان نماینده قرارگاه خاتم‌الانبیاء در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی مشارکت دارد که در این راستا امسال 200 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح‌ها تخصیص یافته است.

وی از اجرای اردوهای جهادی خبرداد و افزود: این اردوها با مشارکت قشرهای مختلف بسیج اجرا می‌شود که نقش مهمی در رسیدگی به مطالبات و تحقق خواسته‌های مردم محروم دارد.

جانشین بسیج سازندگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: طرح‌های اقتصاد مقاومتی با هدف اشتغال‌زایی، بهبود معیشت، تولید با کیفیت و رونق اقتصادی اجرا می‌شود که سالانه 13 میلیارد تومان وام کم بهره در اختیار مجریان این طرح در مناطق مختلف شهری و روستایی استان بوشهر قرار می‌گیرد.