جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

۲۰۰ میلیارد تومان به طرح‌های راه‌سازی استان بوشهر تخصیص یافت‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۰ میلیارد تومان به طرح‌های راه‌سازی استان بوشهر تخصیص یافت‌

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: بیشترین اعتبارات حوزه عمرانی استان بوشهر در بخش راه‌سازی و ساختمان سازی است به گونه‌ای که سال قبل ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.

۲۰۰ میلیارد تومان به طرح‌های راه‌سازی استان بوشهر تخصیص یافت‌

 

فرزاد رستمی در نشست با مسئولان شرکت آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک با بیان اینکه جایگاه این آزمایشگاه‌ها در اجرای مطلوب پروژه‌های عمرانی بسیار با اهمیت است اظهار داشت: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در هر پروژه عمرانی نقش به سزایی دارد و آزمایشاتی که در این مراحل انجام می‌شود جزو لاینفک پروژه‌های عمرانی است.
وی با بیان اینکه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک دارای توانمندی بالایی هستند افزود: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یک مجموعه قابل اعتماد برای دستگاه‌ها محسوب می‌شود و از توانمندی و تخصص‌های لازم برخوردارند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه کنترل کیفی پروژه‌های عمرانی مورد توجه ویژه قرار دارد افزود: آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در تشخیص و ارتقا کیفیت مصالح پروژه‌های عمرانی نقش مهم و تعیین کننده‌ای دارد بگونه‌ای که این مهم همواره مورد توجه قرار دارد.
رستمی با بیان اینکه بیشترین اعتبارات عمرانی استان بوشهر به حوزه راه‌سازی اختصاص دارد گفت: بیشترین اعتبارات حوزه عمرانی استان بوشهر در بخش راهسازی و ساختمان سازی است بگونه‌ای که سال قبل 200 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.
وی در این نشست ضمن آرزوی موفقیت برای غلامرضا قاسمی به عنوان مدیرکل آزمایشگاه‌های فنی و مکانیک خاک استان بوشهر از خدمات سیداحمد محمودی قدردانی کرد.
مدیرکل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان بوشهر نیز با بیان اینکه 85 درصد پروژه‌های عمرانی استان بوشهر در آزمایشگاه این اداره آزمایش می‌شود افزود: اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان بوشهر سال قبل با افزایش 4 برابری نسبت به سال 1392 بیش از 69 میلیارد ریال درآمد وصول کرد.
سیداحمد محمودی  با تاکید بر برون سپاری خدمات این اداره کل گفت: بخش‌های مختلف اداره کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان بوشهر برون سپاری شده است.