سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

۲۰۰۰ میلیارد ریال در طرح‌های عمران شهری بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۰۰ میلیارد ریال در طرح‌های عمران شهری بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

شهردار بوشهر گفت: اجرای طرح‌های عمرانی و زیباسازی در بوشهر تسریع یافته به‌گونه‌ای که امسال ۲ هزار میلیارد ریال برای طرح‌های تدوین شده تصویب شده است.

۲۰۰۰ میلیارد ریال در طرح‌های عمران شهری بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

 

غلامعلی میگلی‌نژاد در آئین آغاز عملیات طرح‌های عمران شهری بوشهر، با بیان اینکه 5 طرح عمران شهری در بوشهر اجرا شده است اظهار داشت:  برای اجرای این طرح‌ها در زمینه‌های مختلف 37 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود.
وی ساخت دیوار فلزی پارک پرندگان و چند طرح پارک حاشیه‌ای را مورد اشاره قرار داد و افزود: دیوار فلزی فرفوژه با 3.7 میلیارد ریال و چند پارک حاشیه‌ای در خیابان‌های مختلف بوشهر اجرا می‌شود
شهردار بوشهر از اجرای طرح پیاده‌روسازی مسیر محله تنگ‌ها خبرداد و خاطر نشان کرد: برای اجرای این طرح به طول یک کیلومتر 4.1 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری می‌شود.
میگلی‌نژاد با اشاره به اجرای خیابان جدید در کوی توحید بوشهر افزود: گذر20 متری در شمال مسجد توحید با اعتبار 2.3 میلیارد ریال شامل تخریب و تملک دو پلاک، زیرسازی، آسفالت و سنگ‌فرش به طول 250 متر اجرا شد.
وی روکش آسفالت میدان آزادی تا میدان مطهری را از دیگر طرح‌ها دانست و گفت: این طرح به طول 3.2 کیلومتر و عرض 12 متر و با اعتبار 7.6 میلیارد ریال اجرا شده است.
شهردار بوشهر با بیان اینکه اجرای طرح‌های عمرانی در بوشهر تسریع یافته افزود: برای اجرای طرح‌های عمران شهری که زمینه خدمات‌رسانی به مردم افزایش داده ‌برنامه ویژه‌ای تدوین شده که برای اجرای طرح‌ها 2 هزار میلیارد ریال تصویب شده است.
میگلی‌نژاد با اشاره به افزایش اعتبارات عوارض آلایندگی به شهرداری‌ها گفت: تخصیص این اعتبارات روند اجرایی و تکمیل طرح‌ها را تسریع داده و این در حالی است که اعتبارات تملک دارایی به شهرداری بوشهر افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه طرح‌های که اجرا شده امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: ‌5 پروژه‌ای که اکنون آغاز شده تا شش ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.