سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

۲۰۰۰ خانوار مددجوی زیرپوشش کمیته امداد دشتستان نیاز به مسکن دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

۲۰۰۰ خانوار مددجوی زیرپوشش کمیته امداد دشتستان نیاز به مسکن دارند

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: یک چهارم جمعیت استان بوشهر در دشتستان سکونت دارد که از ۱۰ هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان ۲ هزار خانوار آن نیاز به مسکن دارند

۲۰۰۰ خانوار مددجوی زیرپوشش کمیته امداد دشتستان نیاز به مسکن دارند

باقر سعادت بعدازظهر امروز در نشست با رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در بوشهر با بیان اینکه شهرستان دشتستان دارای ظرفیت‌های مهم در بخش‌های کشاورزی، اقتصادی و صنعتی است اظهار داشت: بیش از یک چهارم جمعیت استان بوشهر در این شهرستان سکونت دارد.

وی با بیان اینکه برخی از خانوارهای دشتستانی دارای محرومیت هستند تاکید کرد: فقرزدایی و رفع محرومیت از برنامه‌های مهم در این استان است که مسئولان در این زمینه زیرساخت‌های لازم را انجام داده‌اند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان دشتستان از امکانات بندری و ساحلی بی بهره‌ است گفت: زندگی مردم دشستستان بیشتر وابسته به کشاورزی و صنایع وابسته به آن است.

سعادت با بیان اینکه 10 هزار خانوار دشتستانی از خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند تصریح کرد: مشکل مسکن یکی از دغدغه‌های خانوارهای بی بضاعت دشتستانی است بگونه‌ای که از 10 هزار خانوار زیرپوشش کمیته امداد این شهرستان 2 هزار خانوار آن نیاز به مسکن دارند.

وی با بیان اینکه اکنون عملیات ساخت 250 مسکن ویژه نیازمندان روستایی دشتستانی با تلاش سپاه و کمیته امداد آغاز شده گفت: با توجه به مشکلات مسکن روستائیان مددجو لازم است ظرفیت ساخت مسکن ویژه نیازمندان این شهرستان به 500 واحد افزایش یابد.