جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۱.۵ میلیارد ریال برنج قاچاق در عسلویه کشف شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۱.۵ میلیارد ریال برنج قاچاق در عسلویه کشف شد‌

۱.۵ میلیارد ریال برنج قاچاق در عسلویه کشف شد‌

سرهنگ سهام صالحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه جابجایی کالاهای عمده خارجی بدون داشتن پروانه گمرکی قاچاق است اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان عسلویه بر منطقه اشرافیت کامل دارند و با متخلفان و قاچاقچیان بطور قاطع برخورد می‌کنند.

وی با بیان اینکه امکان جابجایی کالای قاچاق در عسلویه و محورهای مواصلاتی این شهرستان وجود ندارد تاکید کرد: پلیس بطور شبانه‌روزی در محورهای شهرستان عسلویه تردد می‌کند و این شهرستان برای متخلفان به ویژه قاچاقچیان ناامن است.

رئیس پلیس شهرستان عسلویه از کشف برنج قاچاق  خبرداد و گفت: با توقیف یک دستگاه تریلر در محور عسلویه، 20 تن برنج قاچاق به ارزش 1.5 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

صالحی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی عسلویه در کشف این قاچاق تلاش ویژه‌ای کردند افزود: ماموران آگاهی پس از کسب گزارش مردمی مبنی بر بارگیری 20 تن برنج به وسیله  یک دستگاه تریلر وارد عملیات شدند که در محور خروجی عسلویه این محموله قاچاق متوقف شد.

وی با بیان اینکه از این تریلر 556کسیه برنرج 40 کیلوگرمی کشف شد خاطر نشان کرد:  این محموله فاقد هرگونه پروانه گمرکی بود که پس از توقیف تریلر عاملان به همراه کالای مکشوفه برای سیر مراحل قانونی در اختیار اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی قرار گرفت.