جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

۱۹ هزار نفر در استان بوشهر برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت نام کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۹ هزار نفر در استان بوشهر برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت نام کردند

سرپرست معاونت سیاسی استانداری بوشهر گفت: برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی تاکنون ۱۹ هزار زائر استان بوشهر در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند.

۱۹ هزار نفر در استان بوشهر برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت نام کردند

 

عباس جمشیدی در ستاد اربعین حسینی استان بوشهر با بیان اینکه اقدامات رفاهی برای پذیرایی از زائران حسینی در  مرز ورودی به عراق  و محل استقرار زائران حسینی در کربلای معلی انجام شده است، اظهار داشت: برای رفاه حال زائران حسینی پشتیبانی بسیاری از موکب‌ها در عراق با همکاری و حمایت فرمانداران و شهرداران استان بوشهر انجام شده است.
وی  مدیریت حمل و نقل زائران به ویژه در زمان بازگشت  آنان را مورد تاکید قرار داد و گفت: با توجه به برنامه‌های فرهنگی در برگزاری مراسم پیاده‌روی فعالیت‌های کمیته‌های مختلف با هماهنگی سپاه امام صادق(ع) انجام  می‌شود.
 سرپرست معاونت سیاسی استانداری بوشهر با بیان اینکه  تاکنون افزون بر 19 هزار زائر در استان بوشهر برای حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی ثبت نام کرده‌اند، افزود:  زائرانی که قصد تشرف به کربلای معلی دارند تنها از طریق سامانه سماح اقدام به ثبت نام کنند.
جمشیدی با تاکید بر ثبت نام و صدور ویزا تا قبل از 28 آبان بیان کرد:  صدور روادید زائران اربعین حسینی تا تاریخ 28 آبان ماه تعیین شده که ثبت نام زائران باید قبل از این تاریخ انجام شده باشد.
وی با تاکید بر هوشیاری  زئران برای جلوگیری از هرگونه مشکلات در تردد  بیان کرد: با توجه به گزارشاتی در مورد صدور ویزاهای جعلی انتظار است زائران در این زمینه هوشیار باشند تا بروز مشکلات جلوگیری شود.
سرپرست معاونت سیاسی استانداری بوشهر تصریح کرد: زائران فقط از سامانه سماح برای ثبت‌نام استفاده کنند تا شاهد تخلف و صدور ویزاهای جعلی نباشیم.