جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

۱۹۷ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید در استان بوشهر آغاز می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۹۷ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید در استان بوشهر آغاز می‌کنند

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید ۱۹۷ هزار نفر دانش‌آموز استان بوشهر راهی کلاس‌های درس می‌شوند که تعداد دانش‌آموزان ۱۰ هزار نفر بیش از سال تحصیلی گذشته است.

۱۹۷ هزار دانش‌آموز سال تحصیلی جدید در استان بوشهر آغاز می‌کنند

 

ناصر کرمی با اشاره به اینکه جلسات تخصصی پروژه مهر در استان بوشهر تشکیل شده است اظهار داشت: آموزش و پرورش استان بوشهر در اجرای پروژه مهر سال قبل رتبه نخست در بین استان‌ها کسب کرد که با روندی که در بازگشایی مدارس در راستای اجرای پروژه مهر در پیش است امید می‌رود این رتبه همچنان ازآن استان بوشهر باشد.
وی با بیان اینکه مدارس استان بوشهر برای پذیرایی از دانش‌آموزان آماده سازی شده تصریح کرد: در سال تحصیلی جدید 197 هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی وارد کلاس‌های درس می‌شوند که تعداد دانش‌آموزان حدود 10 هزار نفر بیشتر سال تحصیلی گذشته است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه 2 هزار و 150 مدرسه برای تحصیل دانش‌آموزان استان بوشهر آماده شده است خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان استان بوشهر سال تحصیلی جدید را در 9 هزار و 280 کلاس درس در 2 هزار و 150 مدرسه آغاز می‌کنند.
کرمی با بیان اینکه کلاس‌های درس مدارس استان بوشهر به تجهیزات خنک کننده مجهز شده افزود: بر اساس تاکیدات استاندار بوشهر تمامی کلاس‌های درس این استان به تجهیزات خنک کننده«کولرگازی» مجهز شده تا زمینه رفاه دانش‌آموزان و فرهنگیان استان بوشهر بیش از پیش فراهم شود.
وی با اشاره به برنامه اردوی راهیان نور دانش‌آموزان استان بوشهر افزود: دور جدید اردوهای راهیان نور از 10 مهرماه آغاز می‌شود و 12 هزار نفر از دانش آموزان متوسطه دوم استان بوشهر در پایه دهم به این اردوها اعزام می‌شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی تا بهمن ماه ادامه دارد گفت: در مرحله  نخست، دختران پایه دهم به این اردوها اعزام می‌شوند.