سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

۱۹۵ ورزشکار سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در بوشهر با هم رقابت می‌کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۹۵ ورزشکار سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در بوشهر با هم رقابت می‌کنند

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: مسابقات ورزشی کارکنان آموزش فنی وحرفه‌ای منطقه سه کشور در بوشهرآغاز شد و۱۹۵ ورزشکار در مدت ۵ روز با هم رقابت می‌کنند.

۱۹۵ ورزشکار سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در بوشهر با هم رقابت می‌کنند

 

 عبدالرسول کازرونی در مراسم آغاز مسابقات منطقه 3 سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در بوشهر با بیان اینکه این مسابقات 5 روز ادامه دارد اظهار داشت: در این مسابقات 195 ورزشکار  از استان‌های فارس،خوزستان،کرمان،کرمانشاه،ایلام،هرمزگان و سیستان و بلوچستان  در مدت 5 روز با هم رقابت می‌کنند.
وی با اشاره به این مطلب که ورزش در ایجاد نشاط و شادابی و تقویت روحیه همکاری و تعامل در بین کارکنان بسیار اثرگذار است گفت: ارائه خلاقیت، طراحی و اجرای برنامه‌های نو براساس توانمندی‌ها و ظرفیت‌های استانها در راستای پیشبرد هرچه بهتر و بیشتر سیاست‌های کلی سازمان ازاهداف این مسابقات است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «ورزش دروازه صدور معنویت هاست» اظهار کرد: دین مبین اسلام نیز به ورزش و ورزشکار به دیده احترام می‌نگرد زیرا ورزش می‌تواند انسان را در رسیدن به کمال انسانی یاری رساند.
کازرونی با بیان اینکه ورزشکاران در سه رشته ورزشی فوتسال، والیبال و تنیس روی میز با هم رقابات می‌کنند افزود:در این مسابقات در حرفه‌های تیمی والیبال و فوتسال تیم‌های اول و دوم به مسابقات کشوری راه می‌یابند و در رشته تنیس روی میز نیز نفرات اول تا سوم راهی مرحله کشوری می‌شوند.
در این مراسم تیم‌های فوتسال هرمزگان و کرمانشاه به طور رسمی مسابقات را آغاز  کردند که تا روز جمعه 17 دی ماه ادامه دارد.