جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

۱۸۵ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری بوشهر راه‌اندازی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۸۵ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری بوشهر راه‌اندازی شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در راستای جمع‌آوری کمک‌های خیران و نیکوکاران در جشن احسان و نیکوکاری ۱۸۵ پایگاه ثابت و سیار در استان بوشهر راه‌اندازی شد.

۱۸۵ پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری بوشهر راه‌اندازی شد

 

احمد لطفی در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه مردم نوع دوست استان بوشهر نقش مهمی در  یاری رساندن به نیازمندان دارند اظهار داشت: مردم نوع دوست استان بوشهر در عرصه‌های مختلف در رسیدگی به مستمندان نقش خود را ایفاء کرده‌اند بگونه‌ای که در بخش مسکن، درمان، فرهنگی، ایتام و دیگر بخش‌های حمایتی مشارکتی فعال دارند.
وی از برگزاری جشن احسان و نیکوکاری در استان بوشهر خبر داد و افزود: در آستانه سال جدید و نوروز هر ساله جشن نیکوکاری از 14 تا 21 اسفند در استان بوشهر برگزار می‌شود و اقشار مختلف مردم کمک‌های خود را به نیازمندان ارائه می‌کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه جشن احسان و نیکوکاری با مشارکت آموزش و پرورش و دستگاه‌های مختلف اجرایی می‌شود گفت: در حوزه دانش‌آموزی در تمامی مدارس استان بوشهر این جشن برپا می‌شود و دانش‌‌آموزان و اولیاء آنان به دانش‌آموزان نیازمند مدارس یاری می‌رسانند.
لطفی با بیان اینکه توزیع کمک‌ها در همه مدارس به دانش‌آموزان شناسایی شده بی بضاعت انجام می‌شود تاکید کرد: اکنون 4 هزار و 775 دانش‌آموز بی‌بضاعت از خدمات کمیته امداد استان بوشهر بهره‌مند هستند که سالانه خدمات گوناگونی به این دانش‌آموزان ارائه می‌شود.
وی از کمک 20 میلیارد ریالی مردم نوع دوست استان بوشهر در سال گذشته در جشن احسان و نیکوکاری خبر داد و خاطر نشان کرد: مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر علاوه بر کمک‌های نقدی کالاها و وسائل مورد نیاز دانش‌آموزان به پایگاه‌های جمع‌آوری تحویل دادند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با بیان اینکه 30 پایگاه در مراکز شهرستان‌ها و بخش‌های استان بوشهر ایجاد شده گفت: علاوه بر ایجاد  این پایگاه‌ها 35 مرکز نیکوکاری در مساجد و حسینیه‌های استان بوشهر نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای توزیع به افراد نیازمند همان محلات اقدام می‌کنند.
لطفی از راه‌اندازی 185 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری استان بوشهر خبرداد و گفت:در راستای جمع‌آوری کمک‌های خیران و نیکوکاران در جشن احسان و نیکوکاری 185 پایگاه ثابت و سیار در استان بوشهر راه‌اندازی شد.
وی با اشاره به اینکه کمک به نیازمندان از طریق تلفن همراه امکان‌پذیر است افزود: خیران از طریق تلفن همراه می‌توانند  به آدرس  #1*077*8877* در جشن احسان و نیکوکاری مشارکت کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر اجرای طرح هدیه نوروزی برای ایتام، طرح ارزاق شب عید ویژه نیازمندان و مشارکت در درمان نیازمندان را از برنامه‌های این جشن دانست.