جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۱۸۰ میلیارد ریال برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس تنگستان تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۸۰ میلیارد ریال برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس تنگستان تخصیص یافت

۱۸۰ میلیارد ریال برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس تنگستان تخصیص یافت

۱۸۰ میلیارد ریال برای نوسازی و مقاوم سازی مدارس تنگستان تخصیص یافت

 

 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: برای مقاوم سازی، نوسازی و بازسازی ۲۳۰ کلاس درس تنگستان ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار ملی و استانی به این شهرستان تخصیص یافته است.
 
احمد مرادی در نشست شورای آموزش و پرورش تنگستان با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و با بیان اینکه دانش‌آموزان نقش مهمی در تمامی عرصه‌های اجتماع دارند اظهار داشت: دانش‌آموزان سرمایه مهم یک جامعه محسوب می‌شوند و رسیدگی به نیازها و مطالبات دانش‌آموران در راستای تعلیم و تربیت از ضروریات است.
 
وی با اشاره به اینکه  نوسازی مدارس به تنهای پاسخگوی نیازهای آموزش و پرورش در تامین و تجهیز فضاهای آموزشی نیست اظهار داشت: در این راستا خیران تاکنون نقش مهمی در ساخت و تجهیز فضاهای آموزشی در استان بوشهر ایفا کرده‌اند بگونه‌ای که تاکنون 441 پروژه آموزشی با یک‌هزار و 677  کلاس درس با مشارکت خیران در استان بوشهر ساخته شده است.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون نام 500 خیر مدرسه‌ساز در سامانه خیران استان بوشهر ثبت شده افزود: تلاش می‌شود با مشارکت خیران و نیکوکاران تجهیزات و زیرساخت‌های آموزشی درمدارس استان بوشهر تامین شود.
 
مرادی با بیان اینکه 95 کلاس درس با مشارکت خیران در استان بوشهر در حال ساخت است تصریح کرد: 66  مدرسه در استان بوشهر با سرمایه‌گذاری 320 میلیارد ریال با مشارکت خیران در حال ساخت است که بخشی از پروژه‌ها در تنگستان قرار دارد.
 
وی از تجهیز کلاس‌های درس به امکانات سرمایشی خبرداد و گفت: 100 دستگاه کولرگازی به مدارس تنگستان اختصاص یافته که 40دستگاه آن در تیرماه و 60 دستگاه دیگر تا مهر ماه امسال در کلاس‌های درس تنگستان نصب می‌شود.
 
مدیرکل نوسازی، توسعه وتجهیزمدارس استان بوشهر با بیان اینکه در 10 سال گذشته بیش از 85 پروژه در قالب 230 کلاس درس در تنگستان ساخته شده افزود: دراین مدت 180 میلیارد ریال اعتبار ملی و استانی به این شهرستان تخصیص یافته است.