جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

۱۷۸ فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی در استان بوشهر صادر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۷۸ فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی در استان بوشهر صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهرگفت: ۱۷۸ فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی در استان بوشهر با سرمایه گذاری ۱۱۹ هزار میلیارد ریال صادر شد.

۱۷۸ فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی در استان بوشهر صادر شد

 

 سید حسین حسینی محمدی در نشست بررسی مشکلات واحدهای صنعتی کنگان با بیان اینکه این شهرستان از ظرفیت بالایی در حوزه صنعت برخوردار است اظهار داشت:سرمایه گذاران اقتصادی در شهرستان کنگان باید از ظرفیت شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی برای رونق بخشیدن به تولیدات داخلی بهره لازم را کسب کنند.
وی با بیان اینکه توسعه صنایع پایین دستی یکی از اولویت‌های سرمایه‌گذاری استان بوشهر افزود:  توسعه صنایع پایین دستی بعنوان یکی از اولویت‌های سرمایه گذاری استان بوشهر به ویژه در شهرستان کنگان محسوب می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه ظرفیت‌های مهمی در توسعه صنایع پایین دستی در کنگان فراهم است تصریح کرد: فازهای مختلف پارس جنوبی در سایت 2 منطقه ویژه اقتصادی پارس در کنگان مستقر است که این خود زیرساخت‌های مهمی برای توسعه صنایع پایین دستی در این شهرستان فراهم کرده است.
حسینی محمدی جایگاه شهرستان کنگان را در صدور مجوز تاسیس واحدهای صنعتی مهم دانست و عنوان کرد: در 9 ماه امسال 178 فقره مجوز تاسیس واحدهای صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 119 هزار میلیارد ریال و اشتغال بیش از 5000 نفر  در استان بوشهر صادر شد که جایگاه کنگان در صدور این مجوزها بسیار مهم و مهم است.
وی مسائل و مشکلات برخی از تولید کنندگان حاضر در جلسه را مورد بررسی و تصمیم گیری لازم قرار داد و آمادگی لازم در پیگیری رفع مشکلات مختلف  از طریق دستگاههای اجرایی مرتبط  اعلام کرد.