جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

۱۵ نفر از شهرداران استان بوشهر معارفه شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۵ نفر از شهرداران استان بوشهر معارفه شدند

۱۵ نفر از شهرداران استان بوشهر معارفه شدند

۱۵ نفر از شهرداران استان بوشهر معارفه شدند

مهرداد ستوده صبح امروز در جمع شهرداران استان بوشهر با بیان اینکه احکام 15 شهردارصادر شده است  اظهار داشت:  احکام 15 شهردار استان بوشهر توسط استاندار امضاء، صادر و این شهرداران در مراسمی معارفه شدند.

وی افزود: بر اساس احکام صادر شده، رحیم جمالی به عنوان شهردار کنگان، سید یوسف امیرزاده شهردار کلمه، علی زبردستیان شهردار آباد، مصطفی تفضلی‌نیا شهردار آبدان و ارسلان حصیری به عنوان شهردار بردخون منصوب شد.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر بیان کرد: در این احکام، ابوالقاسم شریفی به عنوان شهردار سعدآباد، محمدحسن محمدی شهردار برازجان، هوشنگ احمدی شهردار دوراهک، مهدی قائدی شهردار عالیشهر،  ماشاالله احمدی شهردار گناوه، یدالله مرادی شهرداری تنگ ارم، عزیزالله ندری شهردار دلوار، خداکرم عباس‌زاده شهردار عسلویه،  فرخ بنه‌‌گزی شهردار امام حسن و سروش گرمسیری شهردار دالکی منصوب شدند.

ستوده با بیان اینکه استاندار بوشهر در این احکام تاکید کرده امید است با اتکال به خداوند سبحان و با رعایت کامل موازین شرعی و مقررات قانونی برای اهداف و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، گسترش مشارکت مردم در اداره امور توسعه و عمران شهری موفق و موید باشید.

وی افزود: در بخش دیگری از احکام شهرداران استان بوشهر آمده است: انتظار می‌رود در پیشبرد دقیق سیاست‌های عمومی دولت در هماهنگی و همکاری متقابل با مسئولان محلی با بهره‌گیری و استفاده بهینه از تمامی امکانات مادی و معنوی در خدمت به مردم عزیز، حفظ و حراست از اموال عمومی، بهبود وضعیت رفاهی شهروندان، اعتلای فرهنگ شهرنشینی وساماندهی جامعه شهری کوشا و جدی باشید.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری بوشهر تصریح کرد: در آینده نزدیک مابقی شهرداران استان بوشهر معارفه می‌شوند.