جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۱۵ میلیارد ریال برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان بوشهر تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۵ میلیارد ریال برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان بوشهر تخصیص یافت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان بوشهر از اولویت‌های این استان است به‌گونه‌ای که تاکنون ۱۵ میلیارد ریال برای این مهم تخصیص یافته است.

۱۵ میلیارد ریال برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان بوشهر تخصیص یافت

 

 سعید زرین‌فر در جمع مسئولان آموزش و پرورش استان بوشهر به نقش مهم و بی‌بدیل فرهنگیان به ویژه معلمان در پیشرفت جامعه پرداخت و اظهار داشت: توانمندسازی و توسعه نیروی انسانی متخصص و توانا زمینه توسعه و پیشرفت جامعه را بیش از پیش فراهم می‌کند که در این راستا معلمان نقش مهم و ارزنده‌ای دارند.
وی با تاکید بر نقش مهم آموزش و پرورش در کشف استعدادها تصریح کرد: بزرگترین وظیفه آموزش و پرورش کشف و بروز استعدادها و توانایی‌های باالقوه دانش ‌آموزان است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به نتایج تحقیقات انجام شده برای رشد خلاقیت دانش‌آموزان خاطر نشان کرد: دوره آمادگی  برای رشد خلاقیت و تفکر خلاق در سنین 7 تا 11 سالگی است و در این راستا باید به تربیت اجتماعی و تقویت باورهای دینی و اعتقادی توجه ویژه کرد.
زرین‌فر با اشاره به اینکه حساسیت استاندار بوشهر و مسئولان نسبت به مسائل آموزشی دانش‌آموزان بسیار مهم است تاکید کرد: با وجود همه تنگناهای مالی تاکنون 15 میلیارد ریال برای تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان استان بوشهر تخصیص یافته است.
وی تصریح کرد: این بخشی از اعتبارات پیش بینی شده در این زمینه است که قطعا با ارائه طرح‌های اجرایی جدید از طریق آموزش و پرورش استان بوشهر اعتبارات بیشتری در اختیار آنان قرار داده می‌شود.