جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

۱۵ مدرسه توسط خیران در استان بوشهر ساخته شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۵ مدرسه توسط خیران در استان بوشهر ساخته شد

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان بوشهرگفت: با تلاش خیران در نیمه نخست امسال ۱۵ مدرسه با ۶۱ کلاس درس در استان بوشهر ساخته و در اختیار آموزش و پرورش این استان گذاشته شد.

۱۵ مدرسه توسط خیران در استان بوشهر ساخته شد

 

 حسین حریری  در نشست بررسی نوسازی مدارس فرسوده و تخریبی با بیان اینکه خیران تاکنون در تامین فضاهای آموزشی نقاط محروم نقش مهمی داشته‌اند اظهار داشت: خیران بر اساس نیاز مناطق اقدام به ساخت و ساز فضای آموزشی می‌کند که تاکنون مشارکت قابل توجهی داشته‌اند.
وی با اشاره به ساخت 15 مدرسه در نیمه نخست امسال تصریح کرد: در نیمه نخست امسال خیران نیک اندیش 61 کلاس درس در قالب 15 مدرسه با زیربنای بیش از 10 هزار متر مربع ساخته و در اختیار آموزش و پرورش استان بوشهر قرار داده‌اند.
رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان بوشهر با اشاره به اینکه اعتبارات لازم درساخت فضاهای آموزشی باتلاش خیران تامین می‌شود خاطر نشان کرد:  در ساخت 15 واحد آموزشی در نیمه نخست امسال بیش از  144 میلیارد ریال از سوی خیران سرمایه‌گذاری شده است.
حریری افزود: از ابتدای اجرای طرح نوسازی مدارس تاکنون 427  مدرسه توسط خیران مدرسه ساز استان بوشهر ساخته و تحویل آموزش و پرورش این استان شده است.
وی با تاکید بر مشارکت خیران در نوسازی فضاهای آموزشی فرسوده و تخریبی تصریح کرد: برای بازسازی 900 کلاس تخریبی در مدارس استان بوشهر چشم انتظار مشارکت خیران هستیم.