جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

۱۵۸ برنامه در ایام‌الله دهه فجر در استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۵۸ برنامه در ایام‌الله دهه فجر در استان بوشهر برگزار می‌شود

رئیس کمیته همیاری و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ۱۵۸ برنامه در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری، عمرانی، اجتماعی و سیاسی در ایام‌‌الله دهه فجر دراستان بوشهر برگزار می‌شود.

۱۵۸ برنامه در ایام‌الله دهه فجر در استان بوشهر برگزار می‌شود

 

 احمد لطفی در  نشست بررسی و برنامه‌ریزی برای برگزاری  مراسم ایام‌الله دهه فجر با بیان اینکه کمیته‌های مختلف  ستاد دهه فجر استان بوشهر تشکیل شده است اظهار داشت: سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شعار محوری گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه‌ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر و با شکل‌گیری کمیته‌های مختلف برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر یکی از کمیته‌های 22 گانه این ستاد است گفت: این نهاد دارای 11 عضو سازمانی با مسئولیت کمیته امداد استان بوشهر است.
رئیس کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه 158 برنامه در ایام‌الله دهه فجر در استان بوشهر برگزار می‌شود خاطر نشان کرد:  از این تعداد 127 برنامه مربوط به کمیته امداد و 31 برنامه مربوط به دستگاه‌های عضو کمیته‌ همیاری است.
وی، شاخص‌ترین برنامه‌های این کمیته را به 25 برنامه‌ همایش، نمایش، افتتاح، بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها  دانست و خاطر نشان کرد: این کمیته دو برنامه تجمعی و مشارکتی برنامه‌ریزی کرده که شامل برپایی ایستگاه صلواتی و فضاسازی تبلیغاتی مسیر راهپیمای یوم‌الله 22 بهمن و ایجاد ایستگاه صلواتی و ایستگاه سلامت توسط هلال احمر استان است.
لطفی با تاکید بر برنامه‌ریزی  راهپیمایی مراسم 22 بهمن گفت:  تبلیغات مسیر راهپیمایی 22 بهمن با الگوی واحد توسط دستگاه‌های عضو و با هماهنگی موسسه فرهنگی، تفریحی شهرداری بندر بوشهر انجام می‌شود.
رئیس کمیته همیاری و تشکل های مردمی ستاد دهه فجر استان بوشهر با اشاره به شکل‌گیری این نهاد در دی ماه امسال عنوان کرد: کمیته امداد استان بوشهر ضمن این که مدیریت کمیته همیاری را بر عهده دارد هم‌زمان عضو کمیته‌های 22 گانه ستاد دهه فجر است که در جلسات کمیته کودک و نوجوان، ایثارگری، روستایی و عشایری شرکت و برنامه‌های پیشنهادی خود را ارائه کرده است.