جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

۱۴ باند حرفه‌ای کالای قاچاق در بوشهر متلاشی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۴ باند حرفه‌ای کالای قاچاق در بوشهر متلاشی شد

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: در نیمه نخست امسال با متلاشی شدن ۱۴ باندحرفه‌ای بیش از یک‌هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد.

۱۴ باند حرفه‌ای کالای قاچاق در بوشهر متلاشی شد

 

سردار حیدر عباس‌زاده  در نشست با خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه برخورد با قاچاقچیان در اولویت برنامه‌های پلیس استان بوشهر قرار دارد اظهار داشت: با توجه به تاکیدات فرمانده کل قوا، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ابلاغیه فرمانده ناجا برخورد با قاچاقچیان از اولویت‌های نیروی انتظامی است.
وی با بیان اینکه در نیمه نخست امسال یک‌هزار میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد خاطر نشان کرد: کشف این میزان کالای قاچاق در حوزه‌های مختلف نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد 2.9 برابری برخوردار است.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه 677 دستگاه خودرو قاچاقچیان توقیف شده افزود: از ابتدای امسال تاکنون 677 خودرو قاچاقچیان در استان بوشهر توقیف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد 12 درصدی برخوردار است.
عباس‌زاده با اشاره به دستگیری یک‌هزار 500 قاچاقچی در نیمه نخست امسال تصریح کرد: تعداد دستگیر شدگان در این زمینه نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد افزایش دارد.
وی از متلاشی شدن 14 باند حرفه‌ای قاچاق در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با متلاشی شدن 14 باند حرفه‌ای  بیش از یک‌هزار میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.
رئیس پلیس استان بوشهر تاکید کرد: برخورد و انهدام باندهای سازمان یافته در زمینه کالای قاچاق در استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل 180 درصد رشد داشته است.