سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۴۹ میلیارد ریال کمک‌های مردمی در مراکز نیکوکاری استان بوشهر جمع آوری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۴۹ میلیارد ریال کمک‌های مردمی در مراکز نیکوکاری استان بوشهر جمع آوری شد

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بیش از ۲۷ مرکز نیکوکاری در نقاط مختلف راه‌اندازی شده که در ۷ماه امسال بیش از ۱۴۹ میلیارد ریال کمک‌های مردمی از مراکز نیکوکاری کمیته امداد استان بوشهر جمع آوری شد.

۱۴۹ میلیارد ریال کمک‌های مردمی در مراکز نیکوکاری استان بوشهر جمع آوری شد

 

احمد لطفی  در نشست بررسی فعالیت مراکز نیکوکاری، با قدردانی از مردم خیر و نیکوکار استان درکمک به نیازمندان اظهار داشت: خیران استان بوشهر در رسیدگی به نیازمندان نقش مهمی دارند بگونه‌ای در عرصه‌های مختلف تاثیرگذار هستند.
وی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری یکی از طرح‌های مهم کمیته امداد در رسیدگی به مستمندان است تصریح کرد:هم اکنون بیش از 27 مرکز نیکوکاری در استان با هدف شناسایی نیازمندان هر محله و رفع نیازها و مشکلات آن ها توسط خیران و هدفمند کردن کمک‌ها و نذورات مردمی و رساندن آن ها به دست نیازمندان در حال فعالیت هستند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر  با اشاره به کمک‌های نیکوکاران استان بوشهر به نیازمندان خاطر نشان کرد: با همکاری خوب مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر و موسسات خیریه در 7 ماه  امسال افزون بر149 میلیارد و 758 میلیون ریال به مراکز نیکوکاری کمک شده است.
وی افزود: ماحصل تعامل خوب مراکز نیکوکاری کمیته امداد با موسسات خیریه و سازمانها سبب احصاء و رفع نیازهای خانواده‌های نیازمند می‌شود.
لطفی با بیان اینکه بخشی از کمک‌های جمع آوری شده در مراکز نیکوکاری صرف هزینه درمانی بیماران نیازمند وصعب العلاج می‌شود افزود: بخشی برای خرید جهیزیه نوعروسان و بخشی هم برای اشتغال محرومان و کمک هزینه تحصیلی و تجهیز نیاز های اساسی زندگی محرومان همچون وسایل منازلشان پرداخت می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه تقویت مراکز نیکوکاری از جمله برنامه‌های کمیته امداد است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر جلب اعتماد مردمی یکی از مهمترین کارهای این نهاد است.