جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۱۴۰ میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۴۰ میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود

معاون فرهنگی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در هفته بسیج طرح‌های محرومیت‌زدایی با ۱۴۰ میلیارد ریال در سه دهستان در شهرستان‌های دشتستان، تنگستان و دشتی اجرا می‌شود

۱۴۰ میلیارد ریال طرح محرومیت‌زدایی در روستاهای استان بوشهر اجرا می‌شود

غلامرضا جمالی ظهر امروز در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه هفته بسیح از 30 آبان آغاز می‌شود اظهار داشت: نام‌های هفته بسیج با عناوین مختلف مزین شده که بسیج انقلابی‌گری و ظلم ستیزی، بسیج پژواک ندای زینب ، بسیج انقلابی‌گری و ظلم ستیزی، بسیج انقلابی‌گری و پیشرفت،بسیج انقلابی‌گری و کار آفرینی، بسیج انقلابی‌گری و ایثار، بسیج انقلابی‌گری و اقتدار جهانی وبسیج انقلابی‌گری مبارزه با فساد و اشرافی‌گری نام‌گذاری و هدف‌گذاری برنامه‌های هفته بسیج است.

وی با بیان اینکه در هفته بسیج بیش از یک‌هزار عنوان برنامه در استان بوشهر اجرا می‌شود گفت: بیش از یک‌هزار 51  عنوان برنامه ویژه هفته بسیج در استان بوشهر در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، عمرانی، فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

دبیرستاد برگزار کننده برنامه‌های هفته بسیج  پیاده‌روی اربعین حسینی را از جمله برنامه‌های این هفته دانست و گفت: پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی، نمایشگاه صنایع اقتصاد مقاومتی، همایش شکوه هجرت‌گران عرصه علم و فناوری، تجمع بسیجیان در مصلی جمعه و مجمع بسیجان استان از جمله برنامه‌های هفته بسیج در استان بوشهر است.

جمالی افتتاح دهها طرح عمرانی را از دیگر برنامه‌ها در هفته بسیج استان بوشهر دانست و افزود: در این هفته بیش از 100 واحد مسکونی ویژه نیامندان روستایی افتتاح می‌شود.

وی اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در این هفته طرح‌های محرومیت زدایی با 140 میلیارد ریال در سه دهستان در شهرستان‌های دشتستان، تنگستان و دشتی اجرا می‌شود.

دبیرستاد برگزار کننده برنامه‌های هفته بسیج خاطر نشان کرد: به مناسبت دهه آخر ماه صفر مراسم ویژه این ایام به مدت یازده شب در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه برگزار می‌شود.