سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۳ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های برق‌رسانی شهرستان گناوه تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۳ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های برق‌رسانی شهرستان گناوه تخصیص یافت

مدیر شرکت برق شهرستان گناوه گفت: برای اجرای طرح‌های برق‌رسانی گناوه در زمینه‌های شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف، ۱۳ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

۱۳ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های برق‌رسانی شهرستان گناوه تخصیص یافت

 

حسین شمسی‌فرد در نشست بررسی وضعیت طرح‌های بر‌ق‌رسانی در گناوه، از افزایش مصرف برق در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با گرم‌شدن هوا میزان بار شبکه برق در گناوه در تابستان نسبت به مدت مشابه سال قبل به طور متوسط در طول شبانه روز در ساعات اوج مصرف برق افزایش یافته است.
وی با تاکید بر رعایت الگوی مصرف برق توسط مشترکان برق افزود: شهروندان گناوه‌ای با اجرای راهکارهای مدیریت مصرف برق ضمن کاهش بار شبکه در ساعات اوج مصرف به افزایش پایداری شبکه برق در این ساعات کمک کنند.
مدیر برق شهرستان گناوه با بیان اینکه در 3 ماه نخست امسال اقدامات انجام شده در حوزه صنعت برق شهرستان گناوه چشمگیر بوده است، گفت: برای اجرای این طرح‌ها شامل بازسازی، توسعه و بهینه‌سازی شبکه‌ها بیش از 7.2 میلیارد ریال هزینه شده است.
شمسی‌فرد با بیان اینکه این پروژه‌ها در زمینه توسعه، بازسازی، کاهش تلفات و بهینه سازی شبکه برق بوده است، خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها شامل نصب 11 دستگاه ترانسفورماتور، احداث شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف است.
وی با اشاره به اینکه افزایش سطح پایداری برق در محلات مختلف شهرستان گناوه اجرا شده است، افزود: برای بالابردن سطح پایداری و قابلیت اطمینان شبکه و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته احتمالی طرح‌های مختلف برقرسانی در روستاهای عباسی، گشویی، مال قائد، بهمنیاری، چهار روستایی، جزیره جنوبی و شمالی و پنج نقطه از شهر گناوه با اعتبار 7 میلیارد و 250 میلیون ریال اجرا شده است.
مدیر برق شهرستان گناوه با اشاره به نصب 17 دستگاه ترانسفورماتور جدید به همراه احداث شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف در گناوه گفت: این طرح‌ها تا 45 روز آینده با اعتبار 13 میلیارد ریال اجرا می‌شود.