جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

۱۳ آبان تجمع استکبارستیزی در استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۳ آبان تجمع استکبارستیزی در استان بوشهر برگزار می‌شود

۱۳ آبان تجمع استکبارستیزی در استان بوشهر برگزار می‌شود

۱۳ آبان تجمع استکبارستیزی در استان بوشهر برگزار می‌شود

نصرالله شفیعی در نشست شورای اداری استان بوشهر با اشاره به اینکه 13 آبان در تقویم ملی ایران اسلامی به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار به ثبت رسیده است اظهار داشت: روز 13 آبان که در تقویم ملی جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده یادآور سه واقعه مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358 و شهادت دانش‌آموزان در 13 آبان 57  است.

وی با تاکید بر باشکوه نگه داشتن مراسم 13 آبان افزود: مردم با حضور در مراسم 13 آبان بار دیگر ضمن بیعت با رهبر معظم انقلاب  جواب دندان‌شکنی به یاوه‌گویی‌های دشمنان می‌دهند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر حضور گسترده مردم استان بوشهر در مراسم 13 آبان بیان کرد: مردم استان بوشهر هر ساله در این روز مهم حضوری گسترده و پرشور داشته‌اند و امسال هم بار دیگر با توجه به اهانت ترامپ به ملت ایران، جواب دشمنان را می‌دهند.

شفیعی با بیان اینکه در 13 آبان تجمع استکبارستیزی در استان بوشهر برگزار می‌شود گفت: همزمان با 13 آبان در راستای پاسخ به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا، مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در همه نقاط این استان تجمع استکبارستیزی برپا می‌کنند.

وی با بیان اینکه حضور ملت در این راهپیمایی جوابی دندان‌شکن به دشمنان است، تصریح کرد: ملت ایران در این روز ثابت می‌کنند که همیشه در صحنه حضور دارند و هیچ‌گاه عقب نشینی نمی‌کنند.

شفیعی با تاکید بر حضور مدیران در مراسم روز 13 آبان بیان کرد: انتظار می‌رود مدیران و مسئولان استان بوشهر همراه و همگام با  سایر قشرهای مردم در این مراسم حضور داشته باشند و اتحاد و انسجام ملت و مسئولان را به رخ دشمنان بکشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهربا اشاره به برگزاری تجمع مراسم 13 آبان در بوشهر افزود: تجمع بزرگ استکبارستیزی مردم بوشهر ساعت 9 صبح  در میدان رئیسعلی دلواری برگزار می‌شود و سخنران این مراسم  سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه  تعیین شده است.