جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

۱۳۰ میلیارد ریال پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۳۰ میلیارد ریال پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: همزمان با هفته دولت ۹ پروژه ورزشی در استان بوشهر که با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال اجرا شده افتتاح می‌شود.

۱۳۰ میلیارد ریال پروژه ورزشی در استان بوشهر افتتاح می‌شود

 

 احمد بهروزیان‌فر بعدازظهر امروز در آین تجلیل از ورزشکان پارالمپیکی استان بوشهر اظهار داشت: در برگزاری مسابقات پارالمپیک از استان بوشهر سه ورزشکار به ریو برزیل اعزام می‌شوند.
وی خاطر نشان کرد: سید محسن حسینی‌پناه در پرتاب وزنه، سجاد نیک‌پرست در پرتاب نیزه و ابراهیمی به عنوان مربی با تیم جانبازان و معلولان استان بوشهر راهی پارالمپیک ریو 2016 برزیل می‌شوند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه ورزشکاران بوشهری 10 شهریور راهی برزیل می‌شود افزود: با آمادگی لازم که در ورزشکاران بوشهری وجود دارد امید می‌رود در مسابقات پارالمپیک ریو مدال خوش رنگ این مسابقات جهانی را کسب کنند.
بهروزیان‌فر با اشاره به اینکه در هفته دولت طرح‌های مهم ورزشی در استان بوشهر افتتاح می‌شود گفت: در این هفته 9 پروژه ورزشی در استان بوشهر که با اعتبار 130 میلیارد ریال اجرا شده افتتاح می‌شود.
استاندار بوشهر نیز با اظهار خرسندی از راه‌یابی ورزشکاران استان بوشهر به مسابقات پارالمپیک ریو افزود: حضور در این مسابقات بین‌المللی ضمن ارزشمند بودن سبب خوشحالی مردم استان و کشور شده است.
مصطفی سالاری با آرزوی موفقیت برای ورزشکاران بوشهری در مسابقات پارالمپیک ریو افزود: امیدوارم با دست پر از این مسابقه جهانی برگردید و زمینه خوشحالی بیش از پیش مردم فراهم کنید.
وی با بیان اینکه امسال در کمک به هیئت‌های ورزشی تلاش بیشتری می‌شود گفت: در پشتیبانی از هیئت‌های ورزشی توجه ویژه‌ای شده است که در این راستا مشارکت صنایع و شرکت‌های مختلف در حمایت از هیئت‌های ورزشی مورد توجه قرار دارد.
استاندار بوشهر تاکید کرد: هیئت‌هایی که دارای ورزشکاران موفق‌تری در عرصه‌های استانی، ملی و بین‌المللی باشند بدون شک مورد حمایت بیشتری قرار می‌گیرند.
در این نشست از ورزشکاران پارالمپیکی استان بوشهر تجلیل شد.