سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

۱۲۷۰ شهربازی استاندارد در استان‌ها فعال است - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲۷۰ شهربازی استاندارد در استان‌ها فعال است

رئیس انجمن شهربازی‌های کشور گفت: یک‌هزار و ۲۷۰ شهربازی استاندارد با تجهیزات مدرن در شهرهای مختلف استان‌ها زیر پوشش مدیریتی انجمن شهربازی‌های قرار دارند.

۱۲۷۰ شهربازی استاندارد در استان‌ها فعال است

 

 محمد مراد سلگی در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با بیان اینکه پروژه چرخ و فلک شهر بوشهر  در کنار خلیج فارس قرار دارد اظهار داشت: این شهربازی از موقعیت مناسبی برخوردار است چراکه چشم‌انداز این شهر بازی دریا و خلیج فارس فارس است که جذابیت فراوانی دارد.
وی با اشاره به تاخیر در بهره‌برداری از شهربازی بوشهر بیان کرد: عدم پرداخت‌ها و یک سری مسائل غیرقابل پیش بینی سبب تاخیر در تکمیل پروژه چرخ و فلک شهر بوشهر شده است.
رئیس انجمن شهربازی‌های کشور  با بیان اینکه بزرگترین چرخ و فلک کشور در بوشهر امسال تکمیل می‌شود افزود: این چرخ و فلک با ارتفاع 72 متر در صورت تامین اعتبار تا پایان امسال در بوشهر به بهره برداری می‌رسد.
سلگی با بیان اینکه تمام قطعات این چرخ و فلک مورد آزمایش قرار گرفته است تصریح کرد:  تمامی قطعه‌های  چرخ و فلک بوشهر در دانشگاه امیرکبیر و رازی تهران مورد آزمایش قرار گرفته تا در ادامه کار با مشکلی مواجه نشود.
وی با بیان اینکه برای این پروژه تاکنون 720 ساعت کار استاندارد و کارشناسی انجام  شده است خاطر نشان کرد: حداقل تا 10 سال آینده در زمینه ایجاد ترافیک برای استفاده از این چرخ فلک در بوشهر نگرانی خاصی وجود ندارد.
رئیس انجمن شهربازی‌های کشور تاکید کرد:  چنانچه تعهد شهرداری بوشهر در زمان مقرر عملی می‌شد پروژه  چرخ و فلک بوشهر در مدت زمان کوتاه‌تری به بهره‌برداری  می‌رسید.
سلگی با بیان اینکه چرخ و فلک‌های استان‌های همواره مورد بازدید و آزمایش قرار می‌گیرد افزود: یک‌هزار و 270 شهربازی استاندارد با تجهیزات مدرن در شهرهای مختلف استان‌ها زیر پوشش مدیریتی انجمن شهربازی‌های قرار دارند.