جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

۱۲۴ زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر آزاد شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲۴ زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر آزاد شدند

۱۲۴ زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر آزاد شدند

۱۲۴ زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر آزاد شدند

 

معاون اداره کل زندانهای بوشهرگفت: ۱۲۴ زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر و با کمک‌های مردمی و گذشت شاکیان از زندان آزاد شده است.
 سیاوش حسینی  در آیین جشن گلریزان شهرستان تنگستان ضمن تبریک میلاد باسعادت سومین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: هدف از برگزاری جشن گلریزان مشارکت مردم خیرخواه در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی است که این مهم با تلاش ستاد دیه انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه ستاد دیه در طول سال برنامه‌های خاصی اجرا می‌کند گفت: ستاد دیه در طول سال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی تلاش می‌کند و تنها منحصر به ماه مبارک رمضان نیست.
معاون اداره کل زندان‌های بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های ستاد دیه براساس برنامه‌های خاصی انجام می‌گیرد افزود: ستاد دیه یک سازمان مردم‌نهاد است که اعتبارات آن از سوی خیران تامین می‌شود.
حسینی با بیان اینکه 124 زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر آزاد شدند گفت: 124 زندانی با تلاش ستاد دیه استان بوشهر و با کمک‌های مردمی و گذشت شاکیان از زندان آزاد شده است.
وی تعداد زندانیان غیرعمد شهرستان  تنگستان را 9 نفر اعلام کرد افزود: برای آزادی این زندانیان به 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
حسینی افزود: 106 زندانی جرائم غیرعمد در زندان‌های بوشهر محکوم هستند که 3 نفر آنان زن و 103 نفر دیگر مرد است.
وی تاکید کرد: تلاش می‌شود با تامین بخشی از بدهی محکومان و گذشت شاکیان، زندانیان جرائم غیر عمد استان بوشهر به آغوش خانواده باز گردند.