سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

۱۲۰ کلاس درس جدید به فضاهای آموزشی استان بوشهر افزوده شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲۰ کلاس درس جدید به فضاهای آموزشی استان بوشهر افزوده شد

۱۲۰ کلاس درس جدید به فضاهای آموزشی استان بوشهر افزوده شد

 

 حسین در تاج با تبریک سال تحصیلی جدید با بیان اینکه پروژه مهر در استان بوشهر از تیرماه کلید خورد اظهار داشت: پروژه مهر در استان بوشهر از تیرماه در 18 منطقه و شهرستان فعالیت خود را در قالب 5 کارگروه تخصصی آغاز کرد.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان بوشهر در پروژه مهر دو سال پیاپی رتبه برتر در بین استان‌ها کسب کرده افزود: با فعالیت‌های برنامه‌ریزی شده و همکاری و تعامل دستگاه‌های مختلف پروژه مهر امسال روند مطلوبی دارد که پیش بینی می‌شود رتبه این استان همچنان برتر معرفی شود.
دبیر ستاد پروژه مهر استان بوشهر با بیان اینکه 22 هزار دانش‌آموز کلاس اولی سال تحصیلی جدید را با برپایی جشن شکوفه‌ها آغاز می‌کنند گفت: سال تحصیلی جدید امسال در سوم مهرماه با شرکت 200 هزار دانش‌آموز در 18 منطقه و شهرستان، استان بوشهر آغاز می‌شود که از هم اکنون فرهنگیان و معلمان احکام خود را برای شروع سال تحصیلی دریافت کرده‌اند.
درتاج از استقرار پایه دهم در استان بوشهر خبرداد و افزود: استقرار پایه دهم یکی از مهم‌ترین برنامه‌های پروژه مهر است که در این زمینه بیش از 10 هزار و 54 نفر در پایه دهم در استان بوشهر ثبت نام کرده‌اند.
وی با بیان اینکه 80 درصد پایه دهم هدایت تحصیلی شده‌اند گفت: 20 درصد باقی مانده با اعلام نتیجه امتحانات شهریورماه ثبت نام می‌کنند.
دبیر ستاد پروژه مهر استان بوشهر با اشاره به اینکه تمام نقاط آموزش و پرورش استان بوشهر دارای پژوهشسرای دانش‌آموزی شده‌اند خاطر نشان کرد: با آغاز سال تحصیلی جدید پژوهشسرای دانش‌آموزی مناطق و شهرستان‌های 18 گانه آموزش و پرورش استان بوشهر افتتاح و راه‌اندازی می‌شود که تحقق این مهم یکی از مصوبات شورای آموزش و پرورش استان بوشهر است.
درتاج از افزایش 120 کلاس درس جدید به فضاهای آموزشی استان بوشهر خبرداد و گفت:در سال تحصیلی جدید 120 کلاس درس در قالب 29 مدرسه به فضاهای آموزشی استان بوشهر افزوده شد.
وی با بیان اینکه کتاب‌های درسی دانش‌آموزان توزیع شده است افزود: دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید با برنامه مدون مدیران مدارس راهی کلاس‌های درس می‌شوند.