سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

۱۲۰ میلیارد ریال برای ادامه طرح فاضلاب بوشهر مصوب شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲۰ میلیارد ریال برای ادامه طرح فاضلاب بوشهر مصوب شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: برای اجرای ۲ ایستگاه پمپاژ، ارتقاء تصفیه خانه و توسعه شبکه طرح فاضلاب بوشهر ۱۲۰ میلیارد ریال مصوب شده است.

۱۲۰ میلیارد ریال برای ادامه طرح فاضلاب بوشهر مصوب شد

 

کی‌قباد یاکیده  در نشست بررسی روند اجرایی طرح فاضلاب بوشهر با بیان اینکه طرح فاضلاب بوشهر دارای پیشرفت 73 درصدی است اظهار داشت: تاکنون افزون بر 370 کیلومتر شبکه داخلی و خطوط انتقال طرح جمع‌آوری فاضلاب بوشهر اجرا شده است.
وی با بیان اینکه 63 کیلومتر خط اصلی انتقال فاضلاب بوشهر اجرا شده گفت: از این میزان خط انتقال بیش از 85 درصد آن وارد مدار بهره‌برداری شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه بیش از 42 هزار مشترک در شهر بوشهر از طرح شبکه جمع‌آوری فاضلاب بهره‌مند هستند تصریح کرد: این میزان مشترک به 11 ایستگاه پمپاژ فاضلاب متصل هستند که امسال 2 ایستگاه پمپاژ دیگر با تامین اعتبارات لازم احداث می‌شوند.
یاکیده با اشاره به تصویب 120 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح‌های فاضلاب شهر بوشهر افزود: متناسب با اعتبارات ابلاغی در 2 ایستگاه پمپاژ فاضلاب در مسکن مهر و کوی جلالی وشغاب بوشهر با برآورد هزینه هر کدام 15 میلیارد ریال اجرا می‌شود.
وی ارتقا تصفیه‌خانه فاضلاب بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: برای این طرح 15 میلیارد ریال اعتبار برآورد شده که با اجرای این طرح کمیت و کیفیت دفع و تصفیه فاضلاب در شهر بوشهر افزایش می‌یابد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرای طرح شبکه فاضلاب بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: 25 کیلومتر شبکه جمع‌آوری فاضلاب بوشهر با تامین 150 میلیارد ریال اجرا می‌شود.