سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

۱۲۰۰۰ نفر به راهیان نور دریایی جزیره خارگ اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۲۰۰۰ نفر به راهیان نور دریایی جزیره خارگ اعزام می‌شوند

مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر گفت: با توجه به ارائه تقاضاهایی مبنی بر اعزام به راهیان نور دریایی خارگ پیش بینی می‌‌شود ۱۲ هزار نفر از گناوه و بوشهر به این جزیره اعزام شوند.

۱۲۰۰۰ نفر به راهیان نور دریایی جزیره خارگ اعزام می‌شوند

 

عباس درویشی در نشست بررسی اعزام راهیان نور با بیان اینکه این اردوی مهم فرهنگی اجتماعی اثرگذاری ویژه‌ای در جامعه دارد اظهار داشت: 4 قرارگاه برای اعزام راهیان نور برای استان بوشهر ارائه شده که اعزام دانش‌آموزان، دانشجویان، اقشار عمومی و راهیان نور دریایی خارگ از آن جمله است.
وی با بیان اینکه قرارگاه راهیان نور امام حسن(ع) دانش‌آموزی با محوریت سپاه و آموزش و پرورش ایجاد شده خاطر نشان کرد: دانش‌آموزان از مهرماه امسال در این قرارگاه اسکان یافته‌اند که تاکنون 7 هزار و 350 نفر از دانش‌آموزان متوسطه نهم و دهم به سرزمین‌های هشت سال دفاع مقدس اعزام شده‌اند.
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر با بیان اینکه اعزام دانش‌آموزان تا 20 اسفند ماه ادامه دارد تصریح کرد: قرارگاه راهیان نور دانشجویی علم‌الهدی از دیگر قرارگاه‌ها است که در این راستا از 4 اسفند تا 5 فروردین دانشجویان به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.
درویشی به قرارگاه راهیان نور عمومی پرداخت و گفت: در این بخش اقشار مختلف مردم برای اعزام به سرزمین‌های دفاع مقدس در ایام تعطیلات نوروز اقدام می‌کنند.
وی با بیان اینکه استان بوشهر میزبان راهیان نور دریایی خارگ است افزود: با توجه به ارائه تقاضاهایی مبنی بر اعزام به راهیان نور دریایی خارگ پیش‌بینی می‌‌شود 12 هزار نفر از گناوه و بوشهر به این جزیره اعزام شوند.
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان‌نور سپاه امام صادق(ع) بوشهر  با بیان اینکه برای اعزام راهیان نور عمومی 8 هزار نفر سهمیه به استان ابلاغ شده است تصریح کرد: با توجه به استقبال قشرهای مردم برای دیدن سرزمین‌های دفاع مقدس پیش بینی می‌شود 30 هزار نفر به این مناطق اعزام شوند.
درویشی با بیان اینکه اعزام راهیان نور به مدت سه روز است گفت: اردوگاه فاطمه زهرای(س) استان بوشهر در شرق کاروان پذیرای راهیان نور از سایر نقاط کشور است بگونه‌ای که از مهرماه امسال تاکنون افزون بر 96 هزار نفر در این اردوگاه خدمات دریافت کرده‌اند.