سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد‌

رئیس پلیس استان بوشهرگفت: ۸ کامیون حامل آدامس قاچاق به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در یکی از شهرهای ساحلی استان بوشهر کشف شد.

۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان بوشهر کشف شد‌

 

سردار حیدر عباس‌زاده در نشست با فرماندهان نیروی انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در هفته نیروی انتظامی بیش از 146 نوع برنامه در استان بوشهر اجرا شد اظهار داشت: شعار امسال هفته نیروی انتظامی همه با هم برای امنیت و آرامش تعیین شد که این مهم نقش و مشارکت همگان برای پایداری امنیت نشان می‌دهد.
رئیس پلیس استان بوشهر با بیان اینکه امنیت در استان بوشهر پایدار و مطلوب است تصریح کرد: امنیت مطلوب و پایدار در استان بوشهر با مشارکت مردم، نهادهای مختلف اجتماعی و دستگاه‌های اجرایی محقق شده چراکه بدون مشارکت مردم و دستگاه‌های اجرایی این مهم امکان‌پذیر نیست.
عباس‌زاده با بیان اینکه نیروی انتظامی تولید کننده امنیت نیست تصریح کرد: نیروی انتظامی ارتقا دهنده امنیت و افزایش احساس امنیت در جامعه است که این مهم با مشارکت مردم محقق شده است.
وی با اشاره به نقش مهم خیران در ارتقا امنیت در استان بوشهر گفت: خیران امنیت در استان بوشهر تشکیل شده به گونه‌ای که در دو سال گذشته به ارزش 10 میلیارد تومان زمین از سوی خیران برای ایجاد پاسگاه‌های انتظامی ترافیکی در استان بوشهر به نیروی انتظامی واگذار شده است.
رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به اینکه امنیت زیرساخت توسعه و پیشرفت فراهم می‌کند افزود: امنیت ضمن فراهم کردن زمینه توسعه و پیشرفت فراهم بقا کشور را تضمین می‌کند.
عباس‌زاده با بیان اینکه یکی از ارکان مهم امنیت نیروی انتظامی است خاطر نشان کرد: امنیت داخلی در استان بوشهر ارتقا یافته به گونه‌ای که  وقوع جرائم خشن به شدت کاهش  و کشفیات جرائم افزایش یافته است.
وی از افزایش کالای قاچاق در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: قاچاق کالا یکی از مصادیق بارز منکرات اقتصادی است چون قاچاق لطمه‌ای جبران ناپذیر بر پیکره اقتصادی و اجتماعی جامعه وارد می‌کند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف 8 کامیون آدامس قاچاق در یکی از شهرهای ساحلی استان بوشهر خبرداد و گفت:8 کامیون حامل آدامس قاچاق به ارزش 10 میلیارد در یکی از شهرهای ساحلی استان بوشهر کشف شد