جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

۱۰۶ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دشتی تخصیص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۰۶ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دشتی تخصیص یافت

۱۰۶ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دشتی تخصیص یافت

۱۰۶ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دشتی تخصیص یافت

 

فرماندار دشتی گقت: در دو سال گذشته بیش از ۱۰۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دشتی تخصیص یافته است.
غلامرضا مهرجو  درجلسه شورای اداری بخش شنبه و طسوج با بیان اینکه مهم‌ترین برنامه امسال عملیاتی کردن پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در دشتی است اظهار داشت: برای اجرای شدن اقتصاد مقاومتی در دشتی بر اساس ظرفیت‌ها طرح‌های مهمی تدوین شده که با اجرایی شدن آنها نقش مهمی در اقتصاد و اشتغال منطقه دارد.
وی تاکید کرد: فوری‌ترین و مهم‌ترین برنامه امسال در شهرستان دشتی عملیاتی کردن شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل است.
فرماندار دشتی با بیان اینکه همه مسئولان زمینه اجرا و تحقق عینی و عملی شعار سال اقتصاد مقاومتی را فراهم کنند گفت: عملکرد مسئولان شهرستان دشتی بر اساس میزان و تحقق شعار امسال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
مهرجو با اشاره به اینکه منطقه شنبه و طسوج مورد توجه ویژه قرار دارد تصریح کرد: با توجه به ظرفیت بالای این بخش در زمینه کشاورزی برای تامین آب مورد نیاز اراضی بیش از50 میلیارد ریال برای اجرای طرح آبخیزداری در روستاهای بخش شنبه وطسوج تخصیص یافته است.
وی  با بیان اینکه این اعتبار ازمحل کمک‌های وزارت نفت تامین شده  افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده بزودی پروژه  آبخیزداری در روستاهای باغان، کردلان، چاهگاه از بخش شنبه وطسوج و روستاهای بخش ریز شهرستان جم اجرایی می‌شود.
فرماندار دشتی از آغاز اجرای پروژه پست 132 کیلو ولت فوق توزیع برق بخش شنبه و طسوج خبرداد و خاطر نشان کرد: با اجرای این پروژه مشکل تامین برق شهر شنبه و روستاهای این بخش برطرف وساکنان این منطقه و کشاورزان از برق مطمئن و پایداری برخوردار می‌شوند.
مهرجو با اشاره به تکمیل طرح‌های نیمه تمام در دشتی تصریح کرد: 106 میلیارد تومان در دو سال گذشته از محل اعتبارات استانی و ملی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان دشتی تخصیص یافته که بیش ازنیمی از پروژه‌های نیمه تمام تکمیل شده است.
وی با بیان اینکه بیش از 16 درصد اعتبارات عمرانی دشتی در سال گذشته برای اجرای پروژه‌ها عمرانی و توسعه مناطق مختلف شنبه تخصیص یافت افزود: در حالکیه 9 درصد جمعیت شهرستان دشتی در بخش شنبه و طسوج قرار دارد ولی سال قبل بیش از 16 درصد اعتبارات عمرانی دشتی به این بخش تخصیص یافت.