جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

۱۰۰۴ میلیارد تومان درآمدهای استان بوشهر وصول شد - نمایش محتوای خبر

 

 

۱۰۰۴ میلیارد تومان درآمدهای استان بوشهر وصول شد

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر گفت: ۱۰۰۴ میلیارد تومان از درآمدهای استان بوشهر در ۵ ماه نخست امسال وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۷ درصد افزایش دارد.

۱۰۰۴ میلیارد تومان درآمدهای استان بوشهر وصول شد

 

محمدجواد بیات با بیان اینکه  سهم وصول درآمد در استان بوشهر امسال 2124 میلیارد تومان تعیین شده است اظهار داشت: استان بوشهر در تامین بخشی از درآمدهای دولت در بین استان‌ها پیشتاز است بگونه‌ای‌که از تعیین یک‌هزار و 827 میلیارد تومان وصول درآمد سال قبل استان بوشهر با افزایش  61 درصدی به بیش از 2 هزار و 182 میلیارد تومان رسید.
وی با بیان اینکه در 5 ماه امسال وصول درآمد در استان بوشهر 15 درصد افزایش یافته است، گفت: در این مدت 953 میلیارد تومان  در استان بوشهر درآمدهای دولتی وصول شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی دارد.
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر با بیان اینکه درآمدهای وصولی استان بوشهر با احتساب حقوق دولتی 1004 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: در این مدت 64.1 میلیارد تومان وصول درآمد نسبت به مدت سال قبل افزایش دارد.
بیات از وصول 568 میلیارد تومان مالیات مستقیم در استان بوشهر خبرداد و افزود: در 5 ماه نخست امسال علاوه بر وصول 568 میلیارد تومان مالیات مستقیم 329  میلیارد تومان مالیات غیر مستقیم وصول شده است.
وی سهم وصولی درآمدهای استان بوشهر در 5 ماه نخست امسال را 884 میلیارد تومان دانست و گفت: در این مدت با افزایش 107 درصدی، 1004 میلیارد تومان درآمد در استان بوشهر وصول شد.
رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی بوشهر تصریح کرد: ماهانه در استان بوشهر 200 میلیارد تومان درآمد  از طریق حوزه‌های  مختلف وصول می‌شود  و این در حالی است که شناسایی مشمولان پرداخت مالیات اعم از افراد حقیقی و حقوقی از مهم‌ترین برنامه‌های امسال است.