جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

یک‌هزار نفر از تنگستان به مرقد مطهر حضرت امام (ره ) اعزام می‌شوند - نمایش محتوای خبر

 

 

یک‌هزار نفر از تنگستان به مرقد مطهر حضرت امام (ره ) اعزام می‌شوند

یک‌هزار نفر از تنگستان به مرقد مطهر حضرت امام (ره ) اعزام می‌شوند

یک‌هزار نفر از تنگستان به مرقد مطهر حضرت امام (ره ) اعزام می‌شوند

 

فرماندار تنگستان گفت: برای شرکت در مراسم سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) یک‌هزار نفر از تنگستان ۱۲ خرداد به مرقد مطهر حضرت امام (ره )اعزام می‌شوند.

غلامرضا ترک‌زاده در جلسه برنامه‌ریزی برگزاری سالگرد ارتحال مکلوتی حضرت امام خمینی(ره) ضمن گرامیداست یاد و خاطره امام راحل (ره) اظهارداشت: امام راحل حق زیادی نه تنها برگردن جامعه اسلامی ایران بلکه بر همه ملت‌های آزاده جهان حق دارد که باید به خوبی این ایام با شکوه هرچه تمام‌تر گرامی داشته شود‌.

وی با بیان اینکه حضرت امام راحل سبب تجدید دوباره حیات اسلام شد گفت: امام راحل  با نهضت اسلامی ایران سبب شد تا جنبش‌های اسلامی در دیگر کشورهای اسلامی به پیروی از حرکت امام (ره) به حرکت درآید.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه حضرت امام راحل سبب بازگشت اعتماد به نفس دوباره مسلمانان شد گفت: انقلاب اسلامی در دنیا  مورد قبول مسلمانان است و این انقلاب را به عنوان الگویی برتر پذیرفته‌اند.

ترک‌زاده افزود: انقلاب اسلامی  ایران با نظام‌های دیگر که مبتنی بر تفکر مادی است تفاوت‌های زیادی دارد.

وی با بیان اینکه ماهیت و شکل گیری انقلاب اسلامی برخاسته از تفکر حضرت امام(ره) اتحاد و همبستگی ملت ایران اسلامی بوده است خاطر نشان کرد: امام راحل با نهضت ماندگار خود، ایران را به عنوان مرکز تقل اتحاد و یکپارچگی  مسلمانان تثبیت کرد.

فرماندار تنگستان  با اشاره به اینکه وفاداری ملت ایران و مسلمانان به امام راحل در سالگرد ارتحال ایشان به نمایش گذاشته می‌شود گفت: همه سال جمعیت عظیمی به پاس زحماتی که  بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران داشته حضور یکپارچه خود را در مراسم سالگرد ارتحال امام راحل به نمایش می‌گذارند.

ترک‌زاده از اعزام زائران مرقد امام راحل از تنگستان خبر داد و بیان کرد: برای شرکت در مراسم سالگرد بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) یک‌هزار نفر از تنگستان 12 خرداد ماه به مرقد مطهر حضرت  امام (ره )اعزام می‌شوند.