جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

یه امتیاز و یک پنالتی نادیده حاصل کار شاهین در تهران - نمایش محتوای خبر

 

 

یه امتیاز و یک پنالتی نادیده حاصل کار شاهین در تهران

نیروی زمینی تهران 0 شاهین شهرداری بوشهر0

یه امتیاز و یک پنالتی نادیده حاصل کار شاهین در تهران

نیروی زمینی تهران 0 شاهین شهرداری بوشهر 0

ترکیب تیم شاهین شهرداری بوشهر: جاسم یاسرالهی، فرزاد رحیمی، محسن ارزانی، رضا فخری، فرهاد نوری، مسعود نظر زاده، مجید خدابنده لو، مجید غلام نژاد(رضا دهقان از دقیقه 55)، حسن آتشی، پژمان مالکی( افشین محمدی از دقیقه80) و هادی اصغری(حسین غریبی از دقیقه 61)

سرمربی: محمد احمدزاده

نیمه اول: دو تیم مدعی گروه 3 که فصل قبل هم جدال های نفس گیری با هم داشتند، در ابتدای این دیدار همدگر را محک می زدند و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال می شد. بازیکنان نیروی زمینی با ارسال توپهای بلند در عمق دفاع شاهین شهرداری قصد ایجاد خطر داشتند که با بازی خوب بازی خط دفاع این ترفند به جایی نرسید.

پژمان مالکی مهاجم شاهین شهرداری در حساس ترین صحنه بازی در دقیقه 28 می توانست دروازه حریف را باز کند که ضربه سر این بازیکن راهی به دروازه پیدا نکرد

بازی خوب خط هافبک شاهین شهرداری به رهبری مسعود نظر زاده برتری نسبی به شاگردان احمد زاده داد بود همین امر باعث شد تا کنترل بازی را بدست بگیرند. حملات پراکنده دو تیم در 10 دقیقه پایانی نیمه اول هم نتیجه نداد تا دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن بروند.

 

نیمه دوم: در این نیمه کاملا ورق برگشت و دو تیم بی محابا به دورازه یکدیگر تاختند . شروع طوفانی شاهین ها در ابتدای نیمه دوم سه موقعیت را در برداشت که مجید خدابنده لو و پژمان مالکی می توانستند گلزنی کنند که این چنین نشد.

در ادامه دو تیم به بازی خود سرعت دادند و مرتب بر روی دروازه های پکدیگر موقعیت داشتند. احمد زاده با وارد کردن دو بازیکن جوان خود (حسین غریبی و رضا دهقان) جان تازه ای به تیمش داد و در برابر حملات تیم آماده نیروی زمینی عقب ننشست.

جاسم یاسرالهی یکی از خوبهای تیم شاهین شهرداری در این دیدار بود و توانست با واکنشهای دیدنی خود چندین بار ناجی دروازه تیمش شود.

در سرنوشت سازترین صحنه بازی تیم نیروی زمینی در دقیقه 72 ضربه پنالتی شد که این ضربه به خارج چهارچوب دروازه زده شد.

در ادامه حملات خطرناک دو تیم نتیجه ای در بر نداشت و داور بازی در نیمه دوم قضاوت متعادلی نداشت و از یک خطای پنالتی مشهود به سود شاهین شهرداری بوشهر چشم پوشی کرد.

 نتایج گروه 3:

کارا شیراز 1 آلومینیوم هرمزگان 0

شهرداری تبریز 2 هف سمنان 1

سردار بوکان 1 کاسپین قزوین 0

شهرداری همدان 3 شاهین ماهشهر 1

نیروی زمینی تهران 0 شاهین شهرداری بوشهر0

توسعه کیش – پاس همدان ( لغو شد)

در پایان هفته دوم تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و نیروی زمینی تهران با 4 امتیاز در صدر جدول گروه 3 قرار دارند.

تیم شاهین شهرداری بوشهر هفته آینده در رقابتهای جام حذفی روز یکشنبه 21 شهریورماه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر به مصاف فولاد نوین اهواز خواهد رفت.