جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان بوشهر برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان بوشهر برگزار می‌شود

یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان بوشهر برگزار می‌شود

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر گفت: یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی ۲۰ مرداد و هفتمین جشنواره استانی دانش آموزی مشاعره رضوی ۱۳مرداد در استان بوشهر برگزار می‌شود.
 حمیده ماحوزی  در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تاکید بر ترویج  فرهنگ گفتمان سازی اظهار داشت: وظیفه فرهنگ و ارشاد گفتمان‌سازی و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی است.
وی با بیان اینکه ایجاد گفتمان و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی از اولویت‌های مهم دولت است  تصریح کرد:در همین راستا طراحی الگو و نظام اعطای نشان اقتصاد مقاومتی مطرح است که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود.
وی با تاکید بر گفتمان سازی در اقتصاد مقاومتی با بهره‌گیری از ظرفیت رویدادها و آثار فرهنگی، هنری و رسانه‌ای گفت: این مهم برای افزایش و جلب مشارکت همگانی در حمایت از تولید ملی و اصلاح الگوی مصرف و تقویت فرهنگ جهادی در تولید ثروت رویکرد دوم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است
ماحوزی خاطرنشان کرد: در همین راستا وظیفه این اداره‌ کل تبیین ابعاد اقتصاد مقاومتی و گفتمان سازی در رسانه ها، اطلاع رسانی و ارائه برنامه‌های آموزشی و علمی برای اطلاع عموم و ترویج فرهنگ صحیح الگوی مصرف است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان بوشهر تاکید کرد: از مدیران دستگاه‌های اجرایی تقاضا می‌شود برای پیشبرد این برنامه و ایجاد تفکر و اندیشه بومی پیشنهادهای خود را به این دبیرخانه ارسال کنند.
ماحوزی با اشاره به برگزاری یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در استان بوشهر گفت: این جشنواره 20 مرداد و هفتمین جشنواره استانی دانش آموزی مشاعره رضوی 13مرداد و دهمین نمایشگاه فرهنگ رضوی نیز 17 مرداد در استان بوشهر برگزار می شود.
وی بیان کرد: در زمان حاضر 320 نفر برای شرکت دراین جشنواره  ثبت‌نام کرده‌اند.