جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

یادواره شهید صادق گنجی ۵ دی‌ ماه در برازجان برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهید صادق گنجی ۵ دی‌ ماه در برازجان برگزار می‌شود

فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) شهرستان دشتستان گفت: یادواره شهید صادق گنجی سفیر فرهنگی ایران در پاکستان روز پنجم دی‌ماه در مصلای جمعه شهر برازجان برگزار می‌شود

یادواره شهید صادق گنجی ۵ دی‌ ماه در برازجان برگزار می‌شود

 

سرهنگ نعمت‌الله غلام‌پور در نشست مسئولان شهرستان دشتستان با خانواده شهید صادق گنجی در برازجان اظهار داشت: شهید صادق گنجی از نخستین شهدایی بود که در راه بیداری جهان اسلام و در راه مبارزه با تکفیری‌ها به شهادت رسید.
وی با بیان اینکه صادق گنجی شهید راه احیای اسلام ناب محمدی و افشای چهره کفر و نفاق بود تاکید کرد: شهیدانی چون شهید صادق گنجی جانانه در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی که درصدد ضربه‌زدن به اسلام هستند ایستاده‌اند و اسلام آمریکایی را در راستای لبیک به ندای امام راحل و رهبر معظم انقلاب رسوا کرده‌اند.
فرمانده سپاه جواد الائمه(ع) شهرستان دشتستان با بیان اینکه سفیر فرهنگی ایران در لاهور پاکستان تا پای جان با جریانات انحرافی مبارزه کرد، افزود:  شهید گنجی بر اثر حادثه ای تروریستی در سال 1369 در لاهور پاکستان به شهادت رسید. این فرزند برومند دشتستان از تلاش خود در مبارزه با جریانات انحرافی دست برنداشت تا اینکه در 28 آذرماه سال 69 در جلسه تودیع در سالن اینترنشال لاهور پاکستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وی با بیان اینکه امسال همانند سالهای گذشته مراسم یادواره این شهید برگزار می‌شود افزود: یادواره شهید صادق گنجی روز پنجم دی‌ماه با حضور سردار سرلشکر رحیم صفوی در مصلای جمعه شهر برازجان برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه  برای سال 96 از منابع مختلف، اعتبارات عمرانی استان بوشهر به رقمی افزون بر 1800 میلیارد تومان  هدف‌گذاری شده است، گفت:  با تلاش و همراهی نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، منابع بیشتری از هدف گذاری تعیین شده  جذب می‌شود.