سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

یادواره شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

یادواره شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد

یادواره شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد

یادواره شهدای منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران بعدازظهر امروز  با هدف زنده نگه داشتن یاد و الگوپذیری از وصیت نامه شهداء با حضور خانواده معظم شهداء، فرماندهان نیروهای مسلح در استان بوشهر، همرزمان دیروز و رزمندگان امروز در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

در این مراسم مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت را از اهداف برگزاری این یادواره‌ها دانست و اظهار داشت: هدف از برگزاری یادواره شهداء زنده نگه‌داشتن یاد آنها و پیمودن مسیر آنها‌ست.

حجت‌الاسلام محمودی‌زاده با تاکید بر توجه به فرهنگ ایثار و شهادت گفت: اگر جوانان خود را مکلف به این فرهنگ کنند آنان در مقابل آنواع آسیب‌ها و ترفندها بیمه می‌شوند.

وی، پیام اصلی شهداء را غیرت دینی ،عزتمندی و عدالت خواهی دانست و تاکید کرد: باید این پیام شهدا را سرلوحه خود قرار دهیم تا موفق شویم.

نویسنده کتاب پایی که جا ماند با بیان اینکه  شهدا در عرصه اقتصاد مقاومتی حرف‌ها برای گفتن داشتند افزود: باید از خود بپرسیم در زمان کنونی ریختن بتن در راکتور اتمی دل دشمن را شاد می کند یا حذف داستان شهید حسین فهمیده از کتاب ششم دبستان، قطعا برداشتن داستان شهید فهمیده دشمن را شاد می‌کند.

سید ناصر حسین‌پور بیان کرد: امروز صادرات فرهنگ ایثار و شهادت از افتخارات نظام اسلامی ایران است  که در لبنان و سوریه خود را نشان می‌دهد.

در این مراسم از خانواده معظم شهداء تجلیل شد.