سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

یادواره شهدای عسلویه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

یادواره شهدای عسلویه

Loading the player...

این برنامه به مناسبت سومین یادواره شهدای عاشورایی ویژه پاسداشت یاد و خاطره بیش از ۶۰ شهید دوران هشت سال دفاع مقدس ، در بهمن ماه و به میزبانی منطقه چهارم ثارالله ندسا در منطقه عسلویه برگزارگردید.

برای شرکت در این یادواره از برخی مسئولان کشوری و لشکری، خانواده های شهدا و ایثارگران و مقامات محلی و استانی، دعوت به عمل آمد..

سید مهدی میرداماد به عنوان مداح و سردار عبودزاده به عنوان یکی از سخنرانان میهمان این برنامه بودند.

در این مراسم سردار عبودزاده جانباز و رزمنده ۸ سال دفاع مقدس با بیان اینکه امروز هر چه داریم از برکت خون شهیدان والامقام است، اظهار کرد: ما تنها کاری که می‌توانیم در قبال آنان انجام دهیم این است که یاد وخاطره آنان را گرامی داشته و ادامه دهنده راه آن بزرگواران باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان خاطرات ۸ سال دفاع مقدس پرداخت و افزود: افتخار ما پاسداران حریم ولایت این است که بسیجی هستیم و پشت سر ولایت مطلقه فقیه حرکت می‌کنیم. امیدواریم که خداوند این افتخار نصیبان کند که بتوانیم به عنوان یک سرباز کوچک مقام عظمای ولایت در این نظام مقدس خدمت نماییم.

سردار عبودزاده در بخش پایانی سخنان خود به نقش رهبری حضرت امام راحل در پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی پرداخته و خاطرنشان کرد: خدارا شکر امروز نیز جانشین خلف امام راحل مقام معظم رهبری سکاندار این انقلاب و نظام است و تا زمانی که سایه ولایت بر سر ما باشد استکبار جهانی و یاوه گویان و دشمنان این نظام راه به جایی نبرده و پیروزی از آن ملت ایران است.

در ادامه برنامه‌های این یادواره فرماندهی منطقه چهارم ندسا ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین و میهمانان یادواره از همه کسانی که در برگزاری این برنامه نقش داشته‌اند تقدیر و تشکر کرد. و از چند خانواده شهید منطقه چهارم ندسا با لوح تقدیر و هدایا تجلیل شد.

.{gallery}tolidvijhe/shohada{/gallery}